W bibliotece Netflix znajdziecie już niedługo nowe seriale 2019, które będziecie chcieli oglądać bez końca. Sprawią, że przestaniecie wychodzić z domu i zapomnicie o życiu towarzyskim (chyba że połączycie je z oglądaniem kolejnych odcinków). Platforma pochwaliła się listą zapowiadanych premier i okazuje się, że ten rok będzie naprawdę ekscytujący. Czym w 2019 r. zaskoczy nas Netflix Originals? Na przestrzeni najbliższych z dwunastu miesięcy pojawi się kilkadziesiąt własnych produkcji tej najpopularniejszej filmowej platformy, a amerykańskie media zdążyły już wytypować najlepsze z nich. Czym się zachwycają? Uwaga - to naprawdę solidna lista. 

"Sex Education 2": zobacz oficjalny zwiastun serialu produkcji Netflix >>

Henry Cavill o serialu "Wiedźmin": "postać Geralta mnie fascynuje. A presja ze strony fanów motywowała do tego, żeby wypaść jak najlepiej" >>

Czytaj: Filmy romantyczne na Netfliksie>>

Netflix 2019: Tidying Up With Marie Kondo ("Sprzątanie z Marie Kondo")

Pamiętacie japońską ekspertkę od porządku i autorkę bestselleru "Magia sprzątania"? Japonka o anielskiej cierpliwości powraca w nowej serii Netfliksa. Marie Kondo będzie pojawiać się w różnych (zabałaganionych) domach, by zrobić tam rewolucję i, jak czytamy w opisie, "zaprowadzi porządek i radość w życiu swoich klientów". Serię można już w całości obejrzeć na platformie Netflix. 

Netflix 2019: The Witcher ("Wiedźmin")

Jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji Netfliksa w tym roku. "Wiedźmin" na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego opowie historię Geralta z Rivii w zupełnie nowej odsłonie, a w jego rolę wcieli się Henry Cavill. 

Zobacz: Henry Cavill jako Wiedźmin. Jest już pierwsze zdjęcie>>

Netflix 2019: Comedians of the World

Neal Brennan, Chris D'Elia i Nicole Byer to tylko garstka bohaterów, których popisowe występy zobaczymy w ramach tego programu. Należycie do fanów stand-upu? W "Comedians of te world" obejrzycie występy komików z aż trzynastu regionów świata.