Hannah Lord (@hannahfaithlord) to fotografka i influencerka, która wystylizowała elementy najnowszej kapsuły EVERYDAY MINIMAL marki GINO ROSSI w charakterystycznym dla siebie, wyrafinowanym stylu. Hannah w doskonały sposób uchwyciła ducha kolekcji, pokazując, jak w prosty sposób stworzyć niepowtarzalne looki - minimalistyczne, mocne i modne.

Nowojorski sznyt

Najnowsza, limitowana kolekcja butów i dodatków GINO ROSSI opiera się na czystych formach, które projektanci marki ubrali w modne odcienie czerni, bieli i karmelu. Ostre cięcia tworzą geometryczne kształty bagiet i toreb w stylu hobo. Do tego masywne mokasyny, sztyblety i kozaki na wygodnej podeszwie. Dzięki elementom z kolekcji EVERYDAY MINIMAL marki GINO ROSSI można uzyskać najbardziej pożądane w tym sezonie zestawy, oscylujące na pograniczu klasyki i elegancji oraz wielkomiejskiej nonszalancji. 

Kolekcja EVERYDAY MINIMAL marki GINO ROSSI / Mat. prasowe

Inspirujący spacer po NYC

Hannah Lord paruje mokasyny w odcieniu złamanej bieli z torbą w kształcie bagiety z lekko oversize’owym garniturem w stylu lat 90. Czarne kozaki łączy z białą torbą mini i płaszczem w męskim stylu inspirowanym modą nowojorskich yuppie. Pokazuje też wariację na temat miejskiego casualu w postaci szerokich jeansów, czarnych sztybletów i niewielkiej torby w jasnym odcieniu brązu. Całość uzupełnia czarną koszulą i nonszalancko zarzuconym na ramiona sweterkiem. Stylizacje zaprezentowane przez influencerkę, uzupełnione butami i torbami z kapsułowej kolekcji marki GINO ROSSI, to kwintesencja współczesnego minimalizmu na co dzień – everyday minimal.

Kolekcja EVERYDAY MINIMAL marki GINO ROSSI / Mat. prasowe

Minimalizm w wersji premium

Marka GINO ROSSI to nie tylko wyjątkowy design mocno osadzony w najnowszych trendach, ale również jakość. Wysokiej klasy skóry i materiały sprawiają, że każdy model buta czy torby z metką marki GINO ROSSI to klasa sama w sobie. Jakość widać na pierwszy rzut oka. W szczególności można ją dostrzec w kolekcji EVERYDAY MINIMAL, która opiera się na prostych formach i minimalistycznym designie, w których materiały grają ważną rolę.

Kolekcja EVERYDAY MINIMAL marki GINO ROSSI / Mat. prasowe

City break z EVERYDAY MINIMAL marki GINO ROSSI

Sesja z Hanną Lord to kontynuacja cyklu fotograficznego w ramach międzynarodowego projektu CCC, zapoczątkowanego przez serię zdjęć „24h in L.A. with Jen Wanders”, stworzonego na bazie projektów z kolekcji marki Jenny Fairy.

Wyjątkowa kampania EVERYDAY MINIMAL marki GINO ROSSI, która powstała chwilę po nowojorskim tygodniu mody, to kwintesencja minimalistycznego szyku, który sprawdzi się na ulicznych wybiegach mody.