Suche trawy, pachnące kwiaty i drzewka jarzębiny skrywały nowości marek Gino Rossi, Lasocki, Jenny Fairy, DeeZee i Sprandi na jesień i zimę 2020, a także modele marek współpracujących (Adidas, Vans), które już teraz znajdziecie w salonach. Razem z nami na spacer po tym ogrodzie CCC wybrały się polskie it-girls: Joanna Horodyńska, Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Monika Jagaciak, Kasia Struss i Julia Banaś. 

Czerwone wino 

Sztyblety na szpilce w kolorze czerwonego wina z metką Ginno Rossi to wybór Joanny Horodyńskiej. Stylistka połączyła je z szarą mini sukienką z konstrukcyjnymi ramionami i czarną torebką, którą również znajdziecie w kolekcji marki. 

Combat boots 

Botki na grubej, masywnej podeszwie i trapery z dyskretną kieszonką z boku wyjątkowo przypadły do gustu Jessice Mercedes, Julii Wieniawie i Mocnice Jagaciak. Cięższe buty z rockowym pazurem uwielbiają też inne polskie topmodelki, Kasia Struss i Julia Banaś, która preferuje je w wersji z grubą, białą nitką.  

Trapery w odcieniu taupe 

Ten model to nasz redakcyjny faworyt. Jesienią pięknie będzie wyglądał w monochromatycznych total lookach lub w zestawieniu z głęboką czerwienią i karmelowym brązem. Wróżymy mu szybki "sold out". 

Więcej inspiracji od CCC znajdziecie w salonach oraz na ccc.eu.