Zabierzecie ją niedzielne śniadanie z przyjaciółkami, biznesowe spotkanie i taneczny wieczór w klubie. Dodatkowo, mocno osadzoną w wiosenno-letnich trendach torebkę z kapsułowej kolekcji "Simple Chic" marki Gino Rossi znajdziecie aż w 3 kolorach - klasycznej czerni, wpadającym w brzoskwinię beżu i supermodnej stali. 

Zwróćcie również uwagę na jej wykończenie. W tym modelu zamiast klasycznego łańcuszka czy długiego, skórzanego paska zastosowano krótką rączkę - to element zaczerpnięty z wiosenno-letnich wybiegów. My będziemy nosić ją z zarówno w minimalistycznych lookach na bazie skórzanych spodni i wyciętego body, a także w wersji z sukienką pokrytą kwiecistym printem i vintage kowbojkami. 

"Simple Chic" to jednak nie tylko it-bags. W nowej kolekcji Gino Rossi znalazły się również dwa modele butów. Klasyczne szpilki  z noskiem w szpic występują w 2 różnych wysokościach i w kilku różnych kolorach. Czółenka na niższym obcasie znajdziecie w eleganckiej czerni, beżu, malinowym różu lub eleganckiej szarości, a na te wyższym w czerni, różu i beżu. Wiosną szpilki z kolekcji "Simple Chic" przygotują Waszą garderobę na powrót do biura i nadrobią z Wami wszystkie randki, które w ostatnich miesiącach musiałyście przełożyć. Nasz faworyt? Czarne szpilki na wysokim obcasie, które będą świetnie wyglądały w połączeniu z sukienką o kroju slip i marynarką z szafy chłopaka. 

W naszej galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia z kampanii, w której przed obiektywem Magdy Wunsche & Agi Samsel wystąpiła genialna Brigit Kos - zakochacie się w tych kadrach!>>

Kampania: 

Fotograf: Magda Wunsche & Aga Samsel 

Modelka: Birgit Kos 

Stylizacja: Agnieszka Ścibior 

Make-up: Wilson 

Włosy: Michał Bielecki 

Scenografia: Ania Szczęsna 

Produkcja: Warsaw Creatives