Ogród 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DAFI (@dafi_polska) Cze 12, 2020 o 12:51 PDT

Czasem wystarczy tylko przydomowy ogród, taras, a nawet malutki balkon. I choć jesteśmy spragnieni egzotycznych podróży, poznawania nowych miejsc i innych kultur, to w obecnej sytuacji wytchnienie przynosi nam chwila na świeżym powietrzu i ciepło promieni słonecznych na twarzy. Doceniamy więc najbliższą naturę i zaczynamy poświęcać jej więcej uwagi, bo poza leżeniem na kocu i czytaniem dobrych książek (koniecznie zaglądajcie na Instagram ELLE w soboty - polecamy fajne pozycje), m.in. z przyjemnością zajmujemy się roślinami - i tymi domowymi, i tymi ogrodowymi. Robimy wszystko, co przynosi nam spokój, ukojenie i szczęście. 

Dzika łąka 

Spragnieni powietrza zamiast zatłoczonych parków i skwerów wybieramy pełne maków i chabrów łąki, które są doskonałym miejscem na samotne pikniki. Wciąż zabieramy ze sobą wielkie wiklinowe kosze i mnóstwo dobroci - tylko dla siebie. Poza świeżymi owocami, bagietką i morelową konfiturą znajdziecie w nich bliskie naturze rozwiązania - naczynia z pszennych otrąb oraz butelki filtrujące wodę kranową.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DAFI (@dafi_polska) Cze 29, 2020 o 12:10 PDT

Butelki filtrujące Dafi posiadają  wymienny (raz w miesiącu) filtr węglowy, który jest w 100% naturalny - wytwarzany z łupin orzecha kokosowego. Filtr usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru, ale pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Butelki dostępne są w 3 rozmiarach - 0,3 l, 0,5 l i 0,7 l, mają poręczny kształt i są bardzo lekkie, dzięki czemu odrobinę pikniku możemy przenieść ze sobą na co dzień do biura czy na siłownię.

Boczne szlaki 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DAFI (@dafi_polska) Cze 26, 2020 o 12:15 PDT

Nie wyobrażamy sobie zrezygnować z naszych ukochanych Tatr. Przestrzeń, rześkie górskie powietrze i niepowtarzalny spokój to coś, czego aktualnie bardzo nam potrzeba. Jednak zamiast trasy na Morskie Oko wybieramy boczne szlaki, wstępujemy do mniej popularnych schronisk i bacówek, często zatrzymując się po drodze, aby złapać trochę oddechu. Do plecaka pakujemy zawsze 2 rzeczy: krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym i butelkę termiczną.  

Nowoczesna butelka termiczna Dafi została wykonana tak, aby nie przenosiła zapachów, a tym samym wystarczała na naprawdę długo. Utrzymuje temperaturę zimnych, jak i ciepłych napojów, dzięki czemu zabierzecie ją ze sobą w góry niezależnie od pory roku. Butelka termiczna została wykonana z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A. Warto ją mieć przy sobie także w mieście, żeby nie wynosić z kawiarni więcej jednorazowych kubeczków.