Wakacyjne dźwięki 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Huawei Mobile Poland (@huaweimobilepl) Kwi 17, 2020 o 4:49 PDT

"Garden Party", "Lato w pełni" czy "Na grilla" wypełnione są naszymi ulubionymi letnimi utworami. Na playlistach w aplikacji Empik Music znajdziecie zarówno taneczne kawałki Camili Cabello, The Black Eyed Peas czy Margaret, jaki i hity, którymi co impreza zachwycamy się na nowo (no bo kto nie kocha  "(I Just) Died in Your Arms"?). Użytkownicy smartfonów Huawei (niezależnie od generacji), otrzymują 90-dniowy dostęp do ulubionej muzyki w Empik Music za darmo. Wystarczy, że pobiorą aplikację ze sklepu Huawei AppGallery, zarejestrują się w niej oraz odbiorą kod w sekcji „Prezenty” w Huawei AppGallery. Czas na skorzystanie z promocji trwa do stycznia 2021.

Najlepsze podcasty, playlisty i audiobooki, których będziemy słuchać tego lata>>

Nocne przejażdżki 

Tego lata dostępne będą w promocji. Eksplorowanie miasta z pozycji skutera po zmroku jest niezwykle ekscytujące. Właśnie wtedy najczęściej odkrywamy ciekawe, ukryte w dziedzińcach bary i najlepsze food trucki z tacosami. Wypożyczanie umożliwia aplikacja Hop.City, która pobrana z Huawei AppGallery oferuje prezent w postaci 20 minut darmowej jazdy (tylko do końca lipca!). Jeżeli dwa koła za bardzo do Was nie przemawiają, pobierzcie Traficar (50 zł na pierwszy przejazd oraz 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym marki huawei.pl) lub iTaxi (50% zniżki na przejazd) - przydadzą się podczas późnego powrotu z plaży lub w momencie, w którym najdzie Was ochota na wypróbowanie nowej knajpy z ramenem po drugiej stronie miasta. 

Spontaniczne zakupy 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Huawei Mobile Poland (@huaweimobilepl) Kwi 20, 2020 o 9:07 PDT

Ogrodowy basen, sukienka na imprezę na plaży, filtr przeciwsłoneczny lub ogromny parasol - w Huawei AppGallery znajdziecie mnóstwo aplikacji, dzięki którym zrobicie zarówno te bardziej przemyślane, jak i spontaniczne zakupy. Allegro posiada nie tylko szeroki asortyment wszystkiego (dosłownie, wszystkiego!) co może przydać Wam się w trakcie gorących miesięcy, ale także wygodne opcje dostaw oraz zwrotów.