O tym, że Spice Girls powrócą na scenę, plotkuje się od prawie roku, co więcej, na początku lutego coraz częściej o tym wspominano. Powodem nasilenia tych informacji było spotkanie spicetek w domu  Geri Halliwell. Z tej okazji Victoria Beckham zamieściła na swoim instagramie fotografię z dziewczynami z zespołu. W internecie zawrzało - czy było to po prostu zwykłe spotkanie przy herbacie, czy może wokalistki planują reaktywować swoją super grupę? Na dodatek, słynny amerykański serwis internetowy TMZ, opierając się na swoich źródłach podał, że dziewczyny ze Spice Girls przygotowują trasę koncertową! Podobno występy planowane są na koniec lata i zorganizowane zostaną w Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. Czy te informacje okazały się prawdziwe? 43-letnia Victoria Beckham została o to zapytana przez jednego z dziennikarzy, gdy udzielała wywiadów po swoim pokazie kolekcji na sezon jesień-zima 2018/2019.

"Nie jadę w trasę. Dziewczyny nie wyruszają w trasę koncertową. (...) Wspaniale było je zobaczyć. Miałyśmy świetny lunch. Było bardzo, bardzo, bardzo przyjemnie (...) Jest coś bardzo silnego w przesłaniu, za którym stało Spice Girls. Jak to będzie wyglądało w przyszłości? Po prostu rzucałyśmy pomysły. Burza mózgów." 

Victoria Beckham nie pozostawia żadnych złudzeń - Spice Girls nie wrócą na scenę... Fani tej legendarnej grupy na pewno są rozczarowani. Po rozpadzie zespołu w 2000 roku Spice Girls wspólnie wystąpiły tylko podczas trasy w 2007 roku i w 2012 na ceremonii uświetniającej zamknięcie Olimpiady w Londynie.