Kiedy Karlie Kloss obcięła włosy, prasa natychmiast zaczęła rozpisywać się na temat metamorfozy modelki. New York Times nadał nawet nazwę tego typu fryzurze. Jaką? Oczywiście "Karlie".

Podobną fryzurę nosi od dłuższego czasu Arizona Muse. Romantyczny i dziewczęcy wizerunek wygląda świeżo i odejmuje lat. W dodatku pasuje do każdego typu urody.

Popularny bob z grzywką w stylu Alexy Chung stał się inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. I choć na jej głowie panował zazwyczaj kontrolowany bałagan - fryzuraprezentowała się zawsze nadzwyczaj stylowo.

A jeśli mowa o bałaganie - kultowa w świecie mody, stała się fryzura Freji Behy Erichsen. Umiejętne strzyżenie to podstawa, ale efekt luzu murowany (i to bez zbędnego modelowania).

Królową metamorfoz była od zawsze Agyness Deyn. Mimo, że dziś znów jest brunetką, w pamięci większości osób już zawsze kojarzona będzie ze stylową platyną. Podobnie zresztą jak Kristin McMenamy, której długie blond włosy, stały chyba najbardziej rozpoznawalną fryzurą w świecie modelingu.

Klasykiem stała się także ultrakobieca fryzura Cindy Crawford. Modelka nosi ją od lat i to na każdą okoliczność! Rzadko kiedy zmieniają ją nawet modowi styliści, którzy przygotowują ją do sesji zdjęciowych.

I na końcu uwielbiająca zmiany fryzur - Linda Evangelista. Mimo, że obecnie włosy modelki wyglądają zupełnie inaczej, parę lat temu słynęła ze swych prostych, męskich upięć. I zawsze wyglądała w nich 100% kobieco.

Sposób na hollywoodzkie loki>>