Marka Medicine w sezonie jesień-zima 2015 kontynuuje podział na trzy linie stylistyczne.

Pierwsza propozycja – linia casual odwołuje się do aktualnie najpopularniejszego trendu – artystycznych klimatów lat 70. i nosi sugestywną nazwę BOHEMIAN.

Najbardziej klasyczny z kolorów – czarny – wraca do łask po sezonach zdominowanych przez granaty i szarości. Innymi elementami na które warto zwrócić uwagę są zamsze, miękkie swetry oraz frędzle, które podkreślają subtelnie hipisowski charakter.

Po stronie męskiej kolekcja Bohemian ma mocno rockowe zacięcie. Duża część t-shirtów ma ciekawe, mocne sprania. Pojawią się nadruki inspirowane tatuażami, a także nawiązujące do lat 70. Kolorystyka jest stonowana, oparta na szarościach, błękitach, granatach i khaki. Również po stronie męskiej widać triumfalny powrót nieśmiertelnej czerni.
Jeśli chodzi o akcesoria, must have’em są filcowe kapelusze: z dużym, miękkim rondem oraz typu fedora.

Kolejna linia, smart casual – HERITAGE inspirowana nonszalancką angielską elegancją i pełna jest „klasyków” stylu casual w modnych odsłonach.

Trzecia linia – Work in Progress (linia smart), zawiera najaktualniejsze trendowo propozycje dla młodych profesjonalistów, których nie obowiązuje sztywny biurowy dress code. Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej bardzo ważnym motywem jest tenis, który będzie absolutnym must have’em

Kolekcję uzupełnia szeroka gama koszul, wśród których na szczególną uwagę zasługują te zadrukowane mikroprintami.