Pierwsze skrzypce odgrywa kimonowa bluzka z kolekcji limitowanej Solar x Starowieyski z dekoltem „V” precyzyjnie wykończona romantycznym pęknięciem na plecach i regulacją w talii.


Swój renesans przeżywa dziś gorset i nie mogło go zabraknąć w propozycjach SOLAR. Pojawienie się gorsetów w kolekcji to oryginalna i odważna propozycja na nadchodzący sezon. Czarne minimalistyczne guziki zestawione z precyzyjnym i odszyciem to hołd dla entuzjastów subtelnych zdobień. Stylizację dopełnij czarnymi spodniami o swobodnej nogawce, a odpowiednio dobrane obuwie nada całości mniej bądź bardziej formalnego charakteru.


Czerń od stóp do głów to niezastąpione rozwiązanie dla stylizacji business casual. Wzrok przyciąga czarny garnitur z kolekcji limitowanej SOLAR x Starowieyski: przeskalowana marynarka wybrana w większym, oversive’owym rozmiarze i spodnie z szeroką nogawką. Business look o męskim zabarwieniu to wielki powrót lat 80’, wpisujących się w największe wybiegowe trendy tego sezonu – w kolekcji limitowanej SOLAR to również wizja silnej i pewnej siebie kobiety naszych czasów.


Czerń na letnie dni? Solar żegna stereotypy i stawia zdecydowane „TAK”, prezentując lniany kombinezon bez rękawów. Ten unikatowy model z kolekcji limitowanej SOLAR x Starowieyski, z pewnością zagości w szafach na więcej niż jeden sezon!
Więcej informacji o kolekcji znajdziesz na stronie.