Ewelina Miąsko (27 lat) manager sprzedaży Avon. Fanka aktywnego stylu życia.

8:00 Mój dzień zaczyna się od mocnej kawy i od włączenia komputera. To nałóg silniejszy od kofeiny! Lubię jako pierwsza znać statusy zamówień i raporty z poprzedniego dnia. Choć tak naprawdę godzina ósma jest umowna, bo sama mogę decydować o tym, w jakich godzinach pracuję. Swobodnie łączę to z dwiema innymi pracami.

14:00 W ciągu dnia spotykam się z klientkami i szkolę inne Konsultanki ze znajomości produktów. Uczę je, że Avon to coś więcej niż kosmetyki, bo regularnie organizujemy też kampanie wspierające walkę z rakiem piersi i przemocą domową. Kilka razy w tygodniu pracuję też w Avon Studio w Złotych Tarasach, pierwszym stacjonarnym sklepie w Polsce. Można tu przetestować i kupić kosmetyki, bez ich wcześniejszego zamawiania. Co lubię najbardziej w swojej pracy? Duże możliwości rozwoju. Po roku zostałam już managerem sprzedaży!

19:00 Wieczór to czas relaksu. Długich kąpieli i jazdy na rowerze. Po intensywnym dniu ruch najszybciej pozwala mi zapomnieć o stresie i zmęczeniu. Uwielbiam jeździć zwłaszcza za miastem, bo natura momentalnie mnie odpręża.

Moje ulubione produkty Avon: 

Rozświetlające masło do ciała z pyłem perłowym i algamiNie tylko świetnie nawilża, ale pięknie rozświetla letnią opaleniznę. 

Pomadka Luxe. Jest bardzo trwała, dobrze nawilża usta, a od tej w kolorze Amour jestem uzależniona.

Perfumy Luck – Mieszanka cytrusów, białych kwiatów i drzewa sandałowego naprawdę sprawia, że czuję się szczęśliwsza.

Maskara Big&Daring Volume: Wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy. Właśnie za to ją lubię i mam zawsze w torebce.

Zegarek Erela. Jest piękny i wygląda jak luksusowa biżuteria!