Kim Kardashian znana jest z kreowania swojego perfekcyjnego wizerunku. Gwiazda w mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami perfekcyjnego makijażu i nienagannej sylwetki. Można śmiało powiedzieć, że celebrytka i jej siostry wykreowały nowy kanon piękna.

Ten słynny korektor kupicie teraz taniej o 30% na wyprzedaży online. Poleca go wizażysta Kim Kardashian West >>

Kim Kardashian West pod naporem krytyki zmienia zdanie w sprawie swojej nowej marki. Co stanie się z Kimono? >>

Gdy Kylie Jenner, na przekór obowiązującemu trendowi na naturalność, powiększyła usta do monstrualnych rozmiarów i mocno wymalowane zaczęła eksponować na Instagramie, sprzedaż konturówek w Stanach wzrosła o 23 proc. Podobnie pudrów brązujących, gdy dzięki Kim Kardashian hashtag „contouring” zaczął bić w internecie rekordy popularności. 

Kim Kardashian West znów została oskarżona o rasistowskie zachowanie. Chodzi o jej fryzurę >>

Czytaj więcej o nowych kanonach piękna >>>

Wczoraj autorka książki o własnych selfies i właścicielka imperium kosmetycznego podzieliła się z fanami swoim największym sekretem. Celebrytka od ponad 10 lat zmaga się z łuszczycą i pokazała jak radzi sobie z ukrywaniem śladów. Przy okazji zareklamowała podkład ze swojej kolekcji, który idealnie kryje siniaki i żyły.

Często pojawiają się u mnie siniaki i wychodzą mi żyły, było to moim sekretem przez ponad dziesięć lat. Nauczyłam się z tym żyć i nie tracić poczucia własnej wartości przez łuszczycę. - napisała na Instagramie.