Nie da się nie zauważyć, że Kim Kardashian zawsze wygląda perfekcyjnie. Od makijażu poprzez stylizację, aż chciałoby się zapytać: jak ona to robi? Odpowiedzialny jest za to sztab ludzi, a jej zaufani współpracownicy również dorobili się statusu gwiazd. Jednym z nich jest Mario Dedivanovic, wizażysta znany jako "Makeup by Mario". Mężczyznę obserwuje ponad 7,5 mln osób na instagramie, co więcej, makijażysta prowadzi szkolenia na całym świecie oraz lansuje własne pędzle do makijażu. Do jego grona klientek należą: Kate Bosworth, Salma Hayek, Demi Lovato, czy wspomniana już Kim Kardashian West. A jakich kosmetyków używa Mario Dedivanovic? Poznajcie jego ulubiony korektor

Ten słynny korektor sprzedaje się co 5 sekund na całym świecie! Kosztuje mniej niż 25 zł i ukryje wszystkie niedoskonałości cery >>

Ten słynny korektor kupicie teraz taniej o 30% na wyprzedaży online. Poleca go wizażysta Kim Kardashian West

Najlepsi i najpopularniejsi wizażyści strzegą swoich tajemnic, czy trików makijażowych, ale raz na jakiś czas ujawniają pewne informacje. Okazuje się, że Mario Dedivanovic, makijażysta Kim Kardashian West, uwielbia korektory Laura Mercier, a mianowicie: Flawless Fusion Ultra-Longwear Concealer oraz Secret Comouflage SC-5. Ten drugi kupicie teraz taniej i to o 30% na wyprzedaży online w perfumeriach Douglas. Zamiast 205 zł zapłacicie teraz 143,50 zł. To spora różnica!

Czym wyróżnia się ten korektor Laura Mercier w sprasowanej wersji? Kupując ten produkt mamy do wyboru dwa odcienie tego kryjącego korektora. "Nadaje jednolity wygląd skóry, pomaga ukryć zaczerwienienia, blizny i przebarwienia pigmentacyjne oraz nie zatyka porów" - obiecuje producent. I tak w rzeczywistości jest patrząc na perfekcyjną cerę Kim Kardashian West. Korektor jest testowany dermatologicznie i alergologicznie, mogą używać go osoby o każdym typie cery. 

A jak nakłada go słynny Mario? Dedivanovic stosuje technikę o nazwie "Micro Concealing", polegającą na aplikowaniu małej ilości produktu małym pędzelkiem (rysujemy kropki) tylko tam, gdzie widoczne są niedoskonałości (przebarwienia, krostki, cienie pod oczami). Potem wklepujemy je palcem (delikatnie!) o rozcieramy pędzelkiem aż całość stopi się ze skórą. To pracochłonny trik, ale dzięki temu unikniemy efektu maski i sztuczności. Ważny jest dobór odcienia, powinien być jak najbardziej podobny do koloru twojej skóry.

Mario Dedivanovic i Kim Kardashian West:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) Lut 28, 2020 o 7:29 PST