Czy celebrytka będzie przepraszać? Ostatnio było głośno o Kim Kardashian West, gdy gwiazda pojawiła się na paryskich pokazach w stylizacji wykonanej całkowicie z lateksu, teraz wszyscy komentują fryzurę Amerykanki. 39-latka przyjechała do Francji również ze względu na premierę nowej kolekcji Yeezy Season 8 autorstwa Kanye Westa. Na tę okazję gwiazda wybrała look z metką marki swojego męża, który mocno odkrywał jej figurę. Fani przyczepili się jednak do czegoś innego, a mianowicie do warkoczyków Kim.

Modne fryzury: Kendall Jenner ma nowy kolor włosów? Modelka inspirowała się słynnym trendem z lat 90., który powraca w nowej wersji >>

Ten słynny korektor kupicie teraz taniej o 30% na wyprzedaży online. Poleca go wizażysta Kim Kardashian West >>

Kim Kardashian West znów została oskarżona o rasistowskie zachowanie. Chodzi o jej fryzurę

Internauci, a zwłaszcza użytkownicy Twittera, zgodnie stwierdzili, że to kolejny raz, kiedy Kim Kardashian West "przywłaszcza sobie elementy czarnej kultury." Przypomnijmy, gdy w 2018 roku celebrytka pokazała się w podobnych warkoczykach i określiła je jako "fryzurę na Bo Derek" w internecie zawrzało. Jej zdjęcia na instagramie często tworzą iluzję, mającą świadczyć o tym, że Kardashianka jest ciemnoskórą kobietą, a wisienką na torcie była okładka dla Hollywood Magazine, gdzie Kim wystylizowano na Afroamerykankę... "Tylko dlatego, że twoja córka jest mulatką i twój mąż jest czarny, nie oznacza, że ty też" - napisał jeden z internautów. Kim ma ormiańskie korzenie ze strony ojca, za to holenderskie i szkockie ze strony matki. "Ciemnoskórzy spotykają się z dyskryminacją czasem tylko z powodów swoich włosów, a Ty je nosisz dla zabawy" - skomentowała inna osoba. 

Fryzura Kim Kardashian West jest rasistowska?

Podobne uczesanie miała jedna z modelek biorących udział w pokazie Yeezy. A sama Kim Kardashian West była widziana w warkoczach jeszcze następnego dnia. 

Kim Kardashian West w Paryżu, 3.03.2020.

Co ciekawe, na kilka godzin przez pokazem, Kim przypomniała na Twitterze kontrowersyjną fryzurę sprzed dwóch lat.