Córeczka Kim Kardashian zwróciła uwagę wszystkich swoim niesamowitym podobieństwem do sławnej mamy. "Chi przyćmiła cię na każdym zdjęciu" - napisał jeden z internautów w komentarzu, który zaplusowało ponad 8 tysięcy osób. "Twoja młodsza córka wygląda jak twoja bliźniaczka" - zauważył ktoś inny. Wy też to dostrzegacie?

Kim Kardashian na świątecznym zdjęciu ze swoimi dziećmi

Drugiego dnia świąt 43-latka postanowiła podzielić się bajkowymi kadrami z rodzinnej sesji. Cała piątka zapozowała na tle spektakularnych dekoracji, które wypełniły dom celebrytki. W grudniu zamienił się on w zimową karinę pełną srebrzystych świateł i ośnieżonych choinek. 10-letnia North, która zdradza duże podobieństwo do Kanye, pokazała się w błyszczącej marynarce Balmain należącej do jej taty. Chłopcy ubrani zostali w bojówki i czarne koszule - ich stylówki w oczywisty sposób nawiązywały do kultury hip-hopowej lat 90. Malutka Chicago założyła z kolei urocze wdzianko w odcieniach błękitu pasujące do stroju jej mamy. Zwróćcie tylko uwagę na te srebrne kowbojki!

Po bliższym przyjrzeniu się fotkom rzeczywiście można dopatrzyć się wielu podobieństw między mamą a jej najmłodszą córką. Chi ma pociągłe oczy w kształcie migdałów oraz podobny układ ust co Kim. Mała ma też wrodzony dar do pozowania i dużą fotogeniczność - na niektórych zdjęciach wygląda jak mała modelka. Wielu fanów przepowiada w swoich komentarzach, że 5-latka może w przyszłości stać się nową it-girl na miarę Kim i jej sióstr. 

Warto dodać, że z okazji sesji zdjęciowej najstarsza siostra z klanu Kardashianek zdecydowała się założyć niesamowitą kreację z archiwów Thierry'ego Muglera. Francuski projektant pokazał ją światu w 1997, podczas pokazu Haute Couture. Zobaczcie suknię Kim w pełnej okazałości: