Nie tylko suknie Meghan Markle czy szczegóły dotyczące wesela w Frogmore House były omawiane na całym świecie. Chętnie podpatrywano również gości i ich stylizacje. Jedną z najczęściej wymienianych osób jest Louis Spencer, wicehrabia Althorp. Kto to taki? 24-letni Brytyjczyk jest bratankiem księżnej Diany i kuzynem księcia Williama oraz księcia Harry'ego. Na słynnym ślubie pojawił się w towarzystwie siostry, Lady Elizy Spencer, matki Victorii Aitken oraz siostry (ulubionej modelki duetu Dolce & Gabbana) Kitty Spencer. Co jeszcze o nim wiemy?

Kim jest Louis Spencer? Poznajcie kuzyna księcia Williama i Harry'ego

Ojcem Louisa Fredericka Johna Spencera jest młodszy brat księżnej Diany, Charles Spencer (9. hrabia Spencer). Matka to była modelka Catherine Victoria Lockwood. Rodzice młodego arystokraty rozwiedli się 3 grudnia 1997 roku, potem hrabia żenił się jeszcze dwa razy, w 2001 i 2011 roku. Młody Spencer jest też właścicielem rodowej posiadłości o nazwie Althorp. Rezydencja powstała w 1508 roku i znajdziemy w niej w sumie 90 pokoi. Na dodatek, majątek rodzinny szacuje się na 196 milionów $.

Louis Spencer rzadko pojawia się na bankietach, czy popularnych galach, aktualnie studiuje na Uniwersytecie Edynburskim. Media plotkarskie (od brytyjskiego Daily Mail po amerykański People) za każdym razem podkreślają jego status singla. Zobacz jak Louis Spencer prezentuje się na zdjęciach >>