ARGIRELINA – Z CZYM TO SIĘ JE?
Argirelina to neuropeptyd (ACETYL HEXPEPTIDE-8), który zmniejsza intensywność napięcia mięśni i tym samym łagodzi oraz minimalizuje zmarszczki mimiczne i dynamiczne na twarzy. Jej zastosowanie w kosmetykach pozwala osiągnąć efekt podobny do iniekcji toksyną botulinową, jednak w sposób bezinwazyjny.

DLA MAMY I CÓRKI
Kiedy warto rozpocząć kurację kosmetykami z argireliną? Gdy widzisz u siebie pierwsze zmarszczki mimiczne, czyli te wynikające z ruchów mięśni twarzy. Wykonaj test – stań przed lustrem i unieś wysoko brwi, zmarszcz je i zmruż oczy. Jeśli na czole, w okolicach oczu i pomiędzy brwiami tworzą się szpecące bruzdy – to dobry moment, by zacząć przygodę z kosmetykami z argireliną. Warto dodać, zmarszczki mimiczne widoczne są już od około 25 roku życia. To właśnie dlatego, kosmetyki z argireliną sprawdzą się zarówno u mamy, jak i córki.

MAMUSHI ARG, CZYLI GDZIE ZNAJDĘ ARGIRELINĘ?
Naszymi faworytami są kosmetyki z linii MAMUSHI ARG. Marka Yasumi tworzy preparaty do domowej pielęgnacji oparte o piętnastoletnie doświadczenie gabinetowe – Yasumi to przecież największa w Polsce sieć gabinetów beauty&SPA. W skład linii MAMUSHI ARG wchodzi serum i krem do codziennej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Urzekła nas również całonocna maseczka do zadań specjalnych – aplikuje się ją wieczorem, a zmywa dopiero rano. Maseczka z argireliną fantastycznie sprawdza się, gdy następnego dnia czeka nas ważne spotkanie lub po prostu gdy chcemy wyglądać i czuć się dobrze we własnej skórze. Efekt wygładzenia murowany!