Jake Gyllenhaal i Jeanne Cadieu w Cannes

Jake Gyllenhaal i Jeanne Cadieu zadebiutowali w Cannes jako para na premierze filmu "Niewinne" (org. „L’Innocent”). Aktor miał na sobie czarny garnitur z dwurzędową marynarką i jasnożółtą koszulę, rozpiętą u góry, podczas gdy Cadieu, pojawiła się w ekscentrycznej sukience z jesienno-zimowej kolekcji Loewe. Modelka połączyła sukienkę z oryginalnymi srebrnymi szpilkami z dużymi metalicznymi kokardami na kostce oraz z błękitną torebką tej samej marki. 

O tej kreacji mówi teraz cały internet. Pojawiły się głosy, że to zbyt ekscentryczna kreacja na czerwony dywan w Cannes. Czy rzeczywiście? A może po prostu modelka chciała się wyróżnić na tle klasycznych w tym roku stylizacji?

Jake Gyllenhaal i Jeanne Cadieu - związek

Aktor i modelka są ze sobą związani od końca 2018 roku. Wtedy to właśnie, Jake i Jeanne zostali zauważeni razem - najpierw w Londynie, a potem podczas wspólnych wakacjach w Grecji. Para chroni jednak swoją prywatność i na ogół unika wspólnych wyjść. Tylko kilka razy pojawili się razem publicznie, a swoją relacją nie dzielą się w mediach społecznościowych. W maju 2020, aktor postanowił zrobić wyjątek i w rozmowie z brytyjskim magazynem Vogue, otworzył się bardziej na temat swoje relacji z Cadieu, przyznając, że "rozjaśnił się" w ciągu ostatnich kilku lat.

"Zwróciłem się w kierunku mojej rodziny, zwróciłem się w kierunku moich przyjaciół i zwróciłem się w kierunku miłości. Jestem trochę mniej zainteresowany pracą, a bardziej tym" - powiedział wtedy, dodając, że "zdecydowanie" chciałby kiedyś zostać ojcem.

Jake Gyllenhaal - historia związków

Zanim aktor zakochał się we francuskiej modelce, gwiazdor "Brokeback Mountain" zdążył nawiązać wiele głośnych relacji. Gyllenhaala łączono z Reese Witherspoon i Kirsten Dunst, a w 2010 roku przez trzy miesiące spotykał się z Taylor Swift. Burzliwy romans pomiędzy aktorem i piosenkarką miał stać się inspiracją do utworu gwiazdy "All Too Well”. Gyllenhaal, jak sam przyznał, zraził się na jakiś czas do relacji, o czym opowiedział w wywiadzie dla The Guardian w 2017 roku.

"Myślę, że kiedy jesteś w związku, jesteś ciągle sprawdzany” - powiedział aktor.

Wszystko jednak wskazuje na to, że aktor zapomniał już o starych relacjach i całkowicie skupił się na budowaniu trwałego związku z Jeanne Cadieu.