Horoskop na Wenus w Skorpionie 2023

STRZELEC

Wenus w Skorpionie ma za zadanie przypomnieć Ci o miłości do samej siebie. To ten czas w roku, kiedy masz zwolnić tempo, odpocząć i naładować baterie. Zwykle bierzesz na barki więcej, niż możesz unieść. Jednak aby dalej się realizować, musisz spędzić odpowiednią ilość czasu w samotności. Zacznij ćwiczyć, medytować, spisywać myśli na papier oraz odnajdywać spokój w naturze. Zaspokajaj duchowe i cielesne potrzeby, na chwilę wycofując się ze świata zewnętrznego. 

BARAN

Pod wpływem Skorpiona, Wenus wystawi na próbę relacje, którym poświęciłaś się jesienią. Zastanów się, komu możesz zaufać, a kto wykorzystuje Twoje dobre intencje. Szanuj swoje osobiste granice. Nie pozwalaj, by ktoś odbierał Ci wolność. Jeśli pojawia się w Tobie poczucie zagrożenia, to znaczy, że coś jest nie tak. Ten tydzień spowolni dynamikę Twoich związków, aby zweryfikować, co jest prawdziwe. W kolejnych dniach powinnaś przepracować swoje lęki w relacjach. 

BYK

Gdy rządząca Tobą Wenus znajdzie się w Skorpionie, dosięgnie Cię jej wysoka częstotliwość. Spodziewaj się, że Twoja uwaga zostanie całkowicie skierowana na relacje. Pora otworzyć się na szczere połączenia i intensywne doznania miłosne. Wyjdź ze swojej strefy komfortu, by przeżyć ekscytujące chwile. Jeśli tęskniłaś za filmowym romansem, ten tydzień zaspokoi Twoje pragnienia. 

BLIŹNIĘTA

W tym sezonie możesz poczuć się nieswojo. Zamiast chwytać się nowych projektów, postaraj się przestrzegać dotychczasowych planów. Popracuj nad swoimi zdrowymi nawykami, bo właśnie teraz zaczerpniesz z nich korzyści. Bądź systematyczna i działaj zgodnie z planem, nawet jeśli zaczyna Cię to nudzić. Upewnij się, że wprowadzasz do rutyny więcej równowagi. Wenus w Skorpionie zapragnie przywrócić w Twoim życiu stabilność i harmonię. 

RAK

Namiętna Wenus w Skorpionie przyniesie Ci liczne korzyści. Doświadczysz rozwoju w sprawach duszy i serca. Pogłębi się Twój romans, pragnienie przyjemności oraz odwaga w wyrażaniu siebie. O nic się nie martw. Skieruj tę życiodajną energię na kreatywne działania. Spodziewaj się nagłych zrywów intuicji, które zaprowadzą Cię we właściwe miejsce. Nawiążesz głębszy kontakt ze swoimi uczuciami i wreszcie zrozumiesz, dokąd powinnaś zmierzać. 

LEW

Wibracja Wenus w Skorpionie pociągnie Cię za sobą w podróż do korzeni. Spodziewaj się głębokiej nostalgii, która obudzi w Tobie wszystkie wspomnienia. Możesz nawet poczuć w sobie chęć odkrywania swojego drzewa genealogicznego. Zainteresuj się swoimi przodkami, ich historie mają dla Ciebie cenne wskazówki. Sezon Strzelca wspiera duchowe poszukiwania. Poświęć więcej czasu rodzinie, a mniej sprawom związanym z karierą. 

PANNA

Wenus w Skorpionie osłodzi Twoje słowa. Popraw swoją umiejętność mówienia i słuchania ze zrozumieniem, zanim nadejdzie ostatnia w tym roku retrogradacja Merkurego. Jeśli masz rodzeństwo, poczujesz w sobie chęć pogłębienia Waszych więzi. Teraz jest na to najlepszy moment. Skorpion trzyma pieczę nad sprawami rodzinnymi. Upewnij się, że w Twoim domu panuje równowaga. Popracuj nad tworzeniem świątecznej atmosfery.

WAGA

Wenus w znaku Skorpiona w Twoim przypadku będzie dotyczyć finansów. Pojawią się przed Tobą nowe możliwości zarobienia pieniędzy, które poprawią Twoją sytuację. Proś o to, co się Tobie należy, zwłaszcza jeśli oczekujesz podwyżki. Skorpion podpowie Ci, jak materialnie zabezpieczyć się na przyszłość. Nic nie zrobi się samo. Już w tym tygodniu powinnaś oddać się wytężonej pracy. 

SKORPION

Wenus w Skorpiona to dla Ciebie czas wysokiego potencjału. W tej chwili masz nad sobą wielkie wsparcie Wszechświata i wolną rękę do robienia tego, czego pragniesz. Odkryjesz w sobie wewnętrzny magnetyzm, który  zadziała z potrójną siłą. Spodziewaj się, że znajdziesz się w centrum uwagi lub przyciągniesz do siebie prawdziwe bratnie dusze. Pielęgnuj swoją intuicję. Rozpoczyna się w Tobie wewnętrzna metamorfoza, która zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz być. 

KOZIOROŻEC

Planeta miłości w Skorpionie zachęci Cię do skupienia się na Twoich przyjaźniach. Zrób sobie przerwę od ciężkiej harówki, aby rozerwać się w gronie znajomych. Budowanie relacji ze swoją społecznością pomoże Ci w Twoich przyszłościowych celach. Zdziwisz się, gdy jedna rozmowa nagle odmieni całe twoje życie. Pamiętaj, że ten tranzyt dotyczy transformacji. 

WODNIK

Pod wpływem Wenus w Skorpionie poczujesz się bardziej zamknięta w sobie. Planeta Miłości w tajemniczym znaku wody zechce, abyś zanurzyła się w swoich wewnętrznych odczuciach. Zastanów się, czego brakuje Ci do szczęścia. W jaki sposób możesz osiągnąć spełnienie? Ten czas sprzyja również odważnym projektom oraz przyjmowaniu pochwał za swoje osiągnięcia. Odważ się być sobą i ciągle to podkreślaj. 

RYBY

Wenus w sidłach Skorpiona poszerza duchową perspektywę, a więc przygotuj się na nowe wyzwania. Nie wahaj się poszukać inspiracji w sztuce, muzyce czy odmiennej religii. Odważ się powędrować w nieznane. Zgłębiaj tajemnice skrywane przez otaczający Cię świat. Przeanalizuj, co Cię kręci w miłości. Masz w sobie mądrość, dzięki której rozumiesz prawdy niedostępne dla innych.