Horoskop tygodniowy na grudzień 2023

W poniedziałek 4 grudnia 2023 Planeta Miłości przeniesie się z Wagi do znaku Skorpiona. Czekają nas trudne rozmowy lub sytuacje mające na celu pogłębić nasze więzi. Gdy Skorpion wchodzi w grę, nic nie jest płytkie. Dostroimy się do swoich emocji. Przez kolejne dni możemy odczuwać niechęć, a nawet niepewność w swoich relacjach. To zmieni się dopiero 9 grudnia, gdy Wenus spotka się z Jowiszem w Byku. Ów tranzyt zwiększa pragnienie intymności, sprzyjając budowaniu solidnych fundamentów.

Wkrótce rozpocznie się retrogradacja Merkurego >>

Wenus w Skorpionie - odważ się kochać

Energia Skorpiona wiąże się z transformacją. Jego miłość ma niewiele wspólnego z zauroczeniem. W tym tygodniu poczujemy przypływ intensywnych uczuć w stosunku do osób, na których nam zależy. To może być romantyczna, ekscytująca fala, a więc wykorzystaj ją na swoją korzyść. Wenus w Skorpionie zwróci też uwagę na to, jak kochasz samą siebie oraz gdzie leżą Twoje bezpieczne granice. Otwórz swoje serce. Pozwól sobie na bezbronność. Ten sezon wymaga od Ciebie dużej odwagi, pomimo lęku, jaki czujesz w środku.

W tym tygodniu otworzy się również duchowy portal o wysokich wibracjach. Chodzi o Gwiezdne Wrota Antares - oczekuj cudów. Dowiedz się więcej >>>

Horoskopy na grudzień 2023: