Tarot na grudzień - rozkład 5 kart

Czym jest tarotoskop? Nasz wróżbita co miesiąc losuje karty Tarota z myślą o nadchodzących tygodniach. Zawiera się w nich mądrość i porada dotycząca tego, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. W połączeniu z horoskopem i numerologią na grudzień 2023 daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść.

Buławy wskazują na siłę napędową drzemiącą w każdym człowieku. Grudzień to Twój szczęśliwy czas.

Tarot na grudzień 2023 - pytanie do 5 kart: co powinniśmy wiedzieć? Przesłanie na ten miesiąc to zaprzestać dążyć do doskonałości. Oddychaj głęboko i spróbuj uczynić swoje życie łatwiejszym.

Przyszłe wydarzenia: karta 9 Buław

Dziewiątka Buław sugeruje, że grudzień przeżyjesz z poczuciem sukcesu, jak i wyczerpania. Jesienią włożyłaś wiele wysiłku w pokonywanie przeszkód poprzez skreślanie pozycji z listy rzeczy do zrobienia. Dbanie o siebie mogło spaść na dalszy plan. W ostatnim miesiącu roku zwolnij tempo. Odpoczynek okaże się lekarstwem. Nie przekraczaj swojego punktu krytycznego ani nie próbuj zrobić wszystkiego naraz. Medytacja i zimowe sposoby na relaks będą mieć dla Ciebie ogromne znaczenie. 

Sytuacja: karta 3 Buław

Karta 3 Buław wskazuje, że w grudniu warto postawić na współpracę. Połącz siły z przyjaciółmi i rodziną, organizując świąteczne spotkania.  W pracy włóż ręce w projekty zespołowe. Zrezygnuj z chęci objęcia całkowitej kontroli. Poszukaj wokół siebie ludzi, którzy odpowiadają Twojej energii. Zaakceptuj wkład i dobre chęci innych. Dopiero wtedy zadzieje się magia. 

Przeszkoda: karta Królowa Buław

Królowa Buław sygnalizuje, że masz wygórowane oczekiwania. Zarówno w stosunku do siebie, jak i innych. Nie myśl, że do stycznia rozwiążesz wszystkie swoje problemy. Zapuść korzenie w chwili teraźniejszej. To w niej znajdziesz największe ukojenie. Zaakceptuj swoje życie takim, jakie jest. Manifestuj swoją przyszłość, lecz nie odwracaj się od szans, które pojawią się przed Tobą w tym miesiącu. 

Akcja: karta 8 Buław

Przesłanie karty 8 Buław to błogosławieństwo w dziedzinie komunikacji. Jeśli jesteś głęboko uduchowioną osobą, pozostań otwarta na znaki i wiadomości od Wszechświata. Zwróć szczególną uwagę na swoje sny oraz liczby anielskie. Wyrażaj na głos prawdę, którą czujesz w sercu. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby rozładować wewnętrzne napięcie. Weź odpowiedzialność za swoje emocje. Jeśli prosisz o wsparcie duchowych przewodników, konkretnie określ, czego teraz potrzebujesz.

Lekcja: karta Wisielec

Wisielec radzi, by w grudniu nie przejmować się tym, że czegoś nie dokończyłaś. Możesz czuć się ponaglana perspektywą rychłego wkroczenia w nowy rok. Wiedz, że w astrologii nowy duchowy rozdział rozpoczyna się wraz z nadejściem wiosny. Działaj na swojej własnej osi czasu. Zastanów się, co możesz zmienić lub z czego już teraz powinnaś zrezygnować, aby rozładować stres i zyskać wewnętrzne poczucie szczęścia. 

Czy postanowienia noworoczne stanowią dla Ciebie wyzwanie? Porzuć pragnienie bycia doskonałą i zerwij toksyczne więzi z osobami, które hamują Twój wewnętrzny wzrost. Przestań kurczowo trzymać się rzeczy osłabiających Twoje zdrowie. Dokonaj świadomych zmian, aby wkroczyć na właściwą ścieżkę swojej duszy.