Horoskop na nów księżyca w Raku 2023

Zmiana już wisi na horyzoncie. W lipcu sporo się dzieje, ale najlepsze dopiero przed nami. Na szczęście astrologia pozwala przewidzieć, z czym zmierzymy się w tym miesiącu. Oto wkraczamy w tydzień pełen niespodzianek, w którym wszystko może się wydarzyć. Stary cykl księżyca dobiega końca, co oznacza, że już wkrótce powitamy nów - nowy rozdział i niezwykły nowy początek. 

Węzły księżycowe w Wadze i Baranie

Chociaż nów księżyca w Raku oficjalnie wzejdzie na niebie 17 lipca, cały ten tydzień przeżyjemy pod wpływem jego intensywnych wibracji. W tej fazie wydarzy się coś niezwykłego.w. Przesuną się z osi Byk-Skorpion do Wagi i Barana. To kluczowe zjawisko symbolizuje punkt zwrotny i okres transformacji. 

Nowy początek w środku lata

Wyobraź sobie, że nów księżyca to brama do twojego wymarzonego życia. W jego trakcie myśl o tym, jak chcesz się czuć, co pragniesz osiągnąć i gdzie chciałabyś być za sześć miesięcy. Nów w Raku wyjątkowo cię uwrażliwi, sprawiając, że połączysz się ze swoją intuicją. Twoje uczucia staną się kompasem, który wskaże ci właściwy kierunek.