Od kilku godzin w USA nie mówi się o niczym innym. "Naya Rivera miała wypadek. Aktorka zaginęła" - możemy przeczytać w nagłówkach newsów. Co się wydarzyło? Gwiazda miała wypadek na jeziorze Piru w kalifornijskim hrabstwie Ventura. Policja jej poszukuje uznając celebrytkę za zaginioną, ale wielu dziennikarzy podaje już najgorszy scenariusz. 

Gwiazda serialu "Glee", Naya Rivera zaginęła. Gwiazda miała wypadek na jeziorze, trwają poszukiwania

Jak podają serwisy informacyjne z USA, w środę po południu zgłoszono możliwe zaginięcie na jeziorze Piru. Sprawą zajął się szeryf policji w hrabstwie Ventura, który ujawnił, że na dryfującej łodzi znaleziono 4-letniego Joseya, syna aktorki znanej z serialu "Glee". W ramach poszukiwań zaangażowano nurków, helikoptery oraz drony. Chłopiec nie miał żadnych obrażeń, a mimo trudności w komunikacji, przekazał policji, że razem pływali wpław, ale matka nie wróciła na łódkę. CNN przekazał, że dziecko miało na sobie kamizelkę ratunkową, a na samej łodzi znaleziono również kamizelkę dla osoby dorosłej.

Jeszcze dzień wcześniej Naya Rivera zamieściła na swoich kanałach kanałach społecznościowych zdjęcie z synem. 

Naya Rivera - kariera aktorki i życiorys

Naya Rivera urodziła się 12 stycznia 1987 roku w Santa Clarita (Kalifornia). Karierę w show-biznesie zaczęła już w wieku 4 lat, ale największą popularność przyniosła jej rola cheerleaderki Santany Lopez w słynnym musicalowym serialu stacji FOX, "Glee" (2009–2015), którego twórcą był Ryan Murphy. W jej filmografii znalazły się też takie produkcje jak "Devious Maids", "American Dad!", "Step Up: High Water". W 2013 roku nagrała swój debiutancki singiel "Sorry", a w 2016 roku do sprzedaży trafiła jej biografia "Sorry Not Sorry: Dreams, Mistakes, and Growing Up".

W 2013 roku zaręczyła się z raperem Big Seanem, ale para zerwała zaręczyny w kwietniu 2014 z powodu Ariany Grande. 19 lipca 2014 w Meksyku wzięła ślub z Ryanem Dorseyem. Para doczekała się syna Joseya, jednak ich związek nie przetrwał - pod koniec 2017 roku celebrytka złożyła pozew rozwodowy.