Brooklyn Beckham i Nicola Peltz - związek, zaręczyny, ślub

Jak podają zagraniczne media, Beckham i Peltz zdecydowali się na kolejny etap swojego związku. Para zaczęła spotykać się jesienią zeszłego roku, a teraz 21-letni model oświadczył się 25-letniej modelce i po dziewięciu miesiącach znajomości oboje myślą na poważnie o ślubie. Tym bardziej, że gwiazdor i modelka zamieszkali razem w Nowym Jorku, by wspólnie przeczekać lockdown i od tego momentu stali się nierozłączni. 

Brooklyn Beckham fotografuje kampanię perfum Burberry>>

Mówi się, że to jedyna partnerka Brooklyna Beckhama, którą polubili jego rodzice: Nicola świetnie dogaduje się z Victorią i Davidem, a według doniesień Beckhamowie bardzo podziwiają wybrankę swojego syna.

"Brooklyn powiedział swoim przyjaciołom w Los Angeles, że on i Nicola są zaręczeni. Jest to powszechna wiedza wśród ich grupy przyjaciół. Są zauroczeni. David i Victoria Beckhamowie pobłogosławili ten związek" mieli zdradzić mediom bliscy pary. Chociaż serwisy plotkarskie rozpisują się na temat tych zaręczyn, póki co sami zainteresowani nie skomentowali jeszcze tych informacji. Brak także informacji o okolicznościach całego wydarzenia i pierścionku zaręczynowym. Beckham i Peltz jednak chętnie dzielą się wspólnymi chwilami na Instagramie, więc można się spodziewać, że wkrótce zdradzą szczegóły i pochwalą się zdjęciami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@brooklynbeckham) Maj 22, 2020 o 2:22 PDT

Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd z ostatnich miesięcy. Zobacz zachwycające kreacje Ellie Goulding, Sophie Turner i Charlotte Casiraghi>>

Aktualizacja: Brooklyn Beckham opublikował niedawno na Instagramie wzruszający wpis, w którym przyznał: "Dwa tygodnie temu zapytałem moją bratnią duszę, czy za mnie wyjdzie i ona się zgodziła. Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Obiecuję, że będę najlepszym mężem, a pewnego dnia także i ojcem. Kocham cię". Załączył także zdjęcie z momentu oświadczyn Nicoli Peltz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@brooklynbeckham) Lip 11, 2020 o 6:26 PDT

Wcześniej Brooklyn Beckham związany był z aktorką Chloe Grace Moretz i modelką Haną Cross.