Za powstanie Elementu Żeńskiego odpowiedzialne są dwie niesamowite kobiety - Monika Kucel i Paulina Puchalska. Nie znajdując na rynku serwisu, który dostarczałby  niestereotypowych materiałów o kosmetykach i pielęgnacji w ogóle, postanowiły stworzyć go same! Merytorycznie, ciekawie i bez pudrowania tego, co niedoskonałe, piszą o szeroko pojętej sferze beauty i przyjemności płynącej z bycia kobietą. Zamiast koncentrować się na konkretnych produktach, na pierwszy plan wysuwają historie dziewczyn, które ich używają. To portal dla wszystkich bez wyjątku przedstawicielek płci żeńskiej - bez względu na wiek, zawód, czy poglądy polityczne. Podobnie jest z resztą z najnowszym projektem redaktorek Elementu Żeńskiego. Bieliznę EŻ Undies stworzono z myślą o każdej z nas!

Majtki zaprojektowane przez Monikę Kucel i Paulinę Puchalską powstały dla codziennego komfortu, który miałby towarzyszyć kobietom niezależnie od sytuacji, w jakiej się akurat znajdą. Doskonale wypadną podczas intensywnego dnia w pracy, na treningu i w trakcie okresu . Kupicie je w dwóch uniwersalnych kolorach – beżowym i czarnym, dwóch klasycznych modelach – wysokie i niskie oraz czterech rozmiarach (XS, S, M, L) .

Same projektantki piszą o nich tak: „Testujemy je na sobie od kilku miesięcy. Prane regularnie w 40 stopniach, wciąż wyglądają jak nowe — nie rozciągają się, nie kurczą, nie prują. To dobry codzienny produkt. W końcu ręczymy za niego własnymi pupami!”

Co tak naprawdę wyróżnia bieliznę EŻ Undies? Jest wygodna, dobrze skrojona i wykonana z najwyższej jakości materiałów naturalnych, całkowicie bezpiecznych dla miejsc intymnych (45% bawełna, 45% modal, 10% elastan). Proces jej wytwarzania jest dodatkowo w 100% etyczny i nie ma nic wspólnego z często bezduszną machiną produkcji masowej. Wszystkie komponenty produkowane są bowiem w niewielkim nakładzie na terenie Europy, a dokładniej, w jednej z włoskich szwalni. Stąd też niecodzienna cena. Majtki zamówić możecie pojedynczo (85zł / 89 zł), lub w dwupaku (152 zł / 156 zł / 160 zł). Przesyłka zaskoczy wyjątkowymi figami zapakowanymi w ręcznie uszyty, bawełniany woreczek z logotypem marki. Jesteśmy pewne, że noszenie bielizny stworzonej przez kobiety dla kobiet pozwoli nam poczuć prawdziwe #girlpower. Cała kolekcja dostępna jest już w sklepie ELLE: