Ta zmiana zaskoczyła wszystkich! Emily Ratajkowski przyzwyczaiła nas do swoich ciemnych, długich włosów. Modelka przez wiele lat nie zmieniała uczesania, co więcej, włosy stały się jej znakiem rozpoznawczym (drugim jest idealna sylwetka). Jednak przyszedł czas na zmiany i śliczna Amerykanka wygląda teraz zupełnie inaczej. 

Emily Ratajkowski już nie jest brunetką! Modelka zdecydowała się diametralną zmianę koloru włosów. Jak teraz wygląda? [modne fryzury gwiazd lato 2020]

"Nigdy w moim życiu nie farbowałam włosów i nie zmieniałam znacząco ich długości!" - przyznała Emily Ratajkowski. Spokojnie, gwiazda nie zdecydowała się na farbowanie w domu, oddała się w ręce specjalistów pracujących dla marki Kerastase, której Amerykanka jest ambasadorką. "Świętuje urodziny i jednocześnie wychodzę, jak większość z nas, z kwarantanny. Czułam, że potrzebuje zrobić coś nowego z moim wyglądem" - dodała modelka. Jak teraz wygląda? Emily Ratajkowski ufarbowała włosy na blond! Chodzi o znów modny żółty odcień (Yellow Blonde), którego fanką jest też Georgia May Jagger. Warto zwrócić uwagę na detale - zauważcie, że włosy u nasady mają naturalny brązowy kolor Emily. Podobny zabieg stosuje Margot Robbie, dzięki temu kolor nie wydaje się być płaski, a gdy Ratajkowski będzie chciała powrócić do naturalnego odcienia, najpierw będzie mogła pochwalić się równie modnym ombre. Na dodatek, jej długie loki będą zdrowsze, ponieważ samo rozjaśnianie potrafi zniszczyć nie tylko końcówki, ale i właśnie pasma u nasady głowy. Zwłaszcza gdy zmiana jest tak diametralna, jak u modelki. 

Zmiana koloru włosów Ratajkowski związana jest też z promocją linii produktów Blond Absolu, właśnie od Kerastase. Podoba wam się w nowej wersji?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata) Cze 23, 2020 o 10:32 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata) Cze 23, 2020 o 6:31 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata) Cze 23, 2020 o 6:32 PDT