Zachwycaliśmy się Charlize Theron w "Atomic Blonde", gdzie wcielała się w brytyjską agentkę wywiadu. Teraz aktorka wystąpi w komedii! Tak, Charlize Theron zamierza nas rozśmieszyć i to nie raz. "Tully" to nowy film twórców takich produkcji jak "Juno", "Kobieta na skraju dojrzałości" (w którym również zagrała Charlize Theron) oraz serialu "Wszystkie wcielenia Tary". Chodzi oczywiście o Diablo Cody i Jasona Reitmana. Kogo tym razem zagra piękna Theron? 42-letnia laureatka Oscara za rolę w "Monster" wcieli się w... matkę trojga dzieci. 

O czym jest "Tully"? Główna bohaterka Marlo zawsze robiła wszystko samodzielnie, ale po narodzinach trzeciego dziecka nie ma już sił. Za namową brata decyduje się zatrudnić do pomocy młodą nianię o imieniu Tully. Nowa opiekunka szybko zmienia życie domowników, ale czy na lepsze? Pani domu musi zmierzyć się z pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła. Obie kobiety połączy niezwykła więź...

U boku Charlize Theron pojawią się również: Mackenzie Davis, Mark Duplass, Ron Livingston, a także Emily Haine. Premiera zaplanowana jest na 20 kwietnia 2018 roku.

Charlize Theron w komedii "Tully". Zobacz teaser: