Już nie Daenerys Targaryen, a w roli bohaterki komedii romantycznej. Emilia Clarke postanowiła zaskoczyć swoich fanów i zagrała w nowym filmie o miłości. Na planie partnerował jej Henry Golding, czyli gwiazda głośnej produkcji "Crazy Rich Asians". O "Last Christmas" plotkowano od dawna, ale wiadomo było jedynie, że premiera zaplanowana jest na koniec tego roku. Co wiemy o tym nowym filmie romantycznym?

Komedie romantyczne 2019 >>

Netflix ujawnił datę premiery 2. części filmu "Do wszystkich chłopców, których kochałam"! >>

Emilia Clarke w komedii romantycznej "Last Christmas"

Rokrocznie powstaje kilkanaście nowych filmów o miłości. Powód? Widzowie kochają komedie romantyczne. Czy "Last Christmas" odniesie sukces? To bardzo możliwe. Emilia Clarke jest jak zawsze bardzo ujmująca, a dodatkowo, jej bohaterka jest też cyniczna. Ekranową chemię z Goldingiem widać już od pierwszych scen, także w trailerze. Ta historia miłosna na pewno spodoba się wielu osobom. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie? Emilia Clarke i Henry Golding  to niejedyne gwiazdy tego filmu. Angaż otrzymali również Emma Thompson, Michelle Yeoh i David Mumeni. Za reżyserię odpowiedzialny jest Paul Feig ("Zwyczajna przysługa", "Ghostbusters. Pogromcy duchów", "Druhny", "Bogaci bankruci", "Siostra Jackie", "The Office").

Emilia Clarke ma na swoim koncie również w głośnym wyciskaczu łez "Zanim się pojawiłeś".

"Last Christmas": o czym jest film z Emilią Clarke?

Kate jest młodą kobietą, która podjęła w swoim życiu kilka złych decyzji. Ostatnia katastrofa? Przyjęła pracę elfa świętego Mikołaja w pewnym domu towarowym. To właśnie tam poznaje tajemniczego Toma, a to spotkanie odmieni jej życie do góry nogami. Dla Kate to wydaje się zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe... 

Emilia Clarke w komedii "Last Christmas": zwiastun

Emilia Clarke i Henry Golding w komedii romantycznej "Last Christmas". Plakat do filmu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Last Christmas (@lastchristmasthemovie) Sie 13, 2019 o 8:21 PDT