To Gigi, a nie Bella Hadid, znana jest ze swoich blond loków. Okazuje się, że teraz obie modelki mogą pochwalić się podobnym kolorem włosów. Na dodatek ta fryzura nigdy nie wychodzi z mody. Zmieniają się tylko trendy na odcienie - blondynki nadal mogą spać spokojnie. Dotąd Bella znana była ze swoich ciemnych włosów. Już na początku swojej kariery w modelingu ujawniła, że ufarbowała je, żeby odróżnić się od swojej sławnej siostry, która miała już za sobą pierwsze sukcesy w branży. Jednak kilka miesięcy temu do internetu trafiły zdjęcia Amerykanki, która zdecydowała się na koloryzację o nazwie "Honey Blond". Metamorfozy wpisane są w zawód modelki, ale dotąd Hadid opierała się większym zmianom. Decyzje tego typu często wychodzą modelkom na dobre. Przykład: w 2007 roku Anja Rubik obcięła włosy na stylowego boba. Wiele osób uważa, że to właśnie ten ruch spowodował, że Polka stała się jedną z gwiazd w świecie mody. Teraz Bella Hadid kolejny raz zmieniła fryzurę. Zobaczcie jej nowe, jasne włosy.

Modne fryzury jesień-zima 2019/2020 >>

Bella Hadid jest najpiękniejszą kobietą na świecie? Tak twierdzą naukowcy >>

Modne fryzury: kolejna gwiazda zdecydowała się na ten kolor włosów. Jak wygląda teraz Ashley Benson, partnerka Cary Delevingne? [trendy jesień 2019] >>

Modne fryzury: Bella Hadid jest blondynką. Zobaczcie nowe włosy modelki

Bella Hadid na razie nie chwali się swoim nowym lookiem. Włosy w stylu "beach blonde" zauważyli fani modelki, oglądając jej Instagram Story. Na ujęciach sprzed kilkunastu godzin widać jak 22-latka świetnie się bawi w stajni. Od dawna wiadomo, że Bella jest wielką fanką koni i jeździectwa. Hadid oznaczyła również "V Magazine" - czyżby chodziło o kolejną, prestiżową sesję? Wygląda na to, że gwiazda chyba pragnie wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Jak uważacie, czy ta fryzura do niej pasuje?

Ta fryzura była modna pod koniec lat 80. i na początku dwutysięcznych. Teraz ma ją Charlize Theron >>

Przypomnijmy, fryzury 2019 to przede wszystkim włosy, które wyglądają naturalnie i podkreślają urodę ich właścicielek. Tak jest właśnie w przypadku koloryzacji o nazwie negative space, czy smoked marshmallow. Ale jeśli sprawdzicie pozostałe trendy 2019 na modne włosy, to znajdziecie również arktyczne blondy, a także pastelowe odcienie, czy inspirowane jedzeniem (Mustard Yellow i Winter Berry). Bella Hadid tym razem wybrała look inspirowany plażową fryzurą.