To Gigi, a nie Bella Hadid, znana jest ze swoich blond loków. Okazuje się, że teraz obie modelki mogą pochwalić się podobnym kolorem włosów. Na dodatek ta fryzura nigdy nie wychodzi z mody. Zmieniają się tylko trendy na odcienie - blondynki nadal mogą spać spokojnie. Dotąd Bella znana była ze swoich ciemnych włosów. Już na początku swojej kariery w modelingu ujawniła, że ufarbowała je, żeby odróżnić się od swojej sławnej siostry, która miała już za sobą pierwsze sukcesy w branży. Jednak kilka miesięcy temu do internetu trafiły zdjęcia Amerykanki, która zdecydowała się na koloryzację o nazwie "Honey Blond". Metamorfozy wpisane są w zawód modelki, ale dotąd Hadid opierała się większym zmianom. Decyzje tego typu często wychodzą modelkom na dobre. Przykład: w 2007 roku Anja Rubik obcięła włosy na stylowego boba. Wiele osób uważa, że to właśnie ten ruch spowodował, że Polka stała się jedną z gwiazd w świecie mody. Teraz Bella Hadid kolejny raz zmieniła fryzurę. Zobaczcie jej nowe, jasne włosy.

Modne fryzury jesień-zima 2019/2020 >>

Bella Hadid jest najpiękniejszą kobietą na świecie? Tak twierdzą naukowcy >>

Modne fryzury: Kaia Gerber obcięła włosy. Modelka zainspirowała się uczesaniem z lat 90. [trendy 2019] >>

Modne fryzury: Bella Hadid jest blondynką. Zobaczcie nowe włosy modelki

Bella Hadid na razie nie chwali się swoim nowym lookiem. Włosy w stylu "beach blonde" zauważyli fani modelki, oglądając jej Instagram Story. Na ujęciach sprzed kilkunastu godzin widać jak 22-latka świetnie się bawi w stajni. Od dawna wiadomo, że Bella jest wielką fanką koni i jeździectwa. Hadid oznaczyła również "V Magazine" - czyżby chodziło o kolejną, prestiżową sesję? Wygląda na to, że gwiazda chyba pragnie wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Jak uważacie, czy ta fryzura do niej pasuje?

Modne fryzury: Jessica Alba to kolejna gwiazda, która obcięła włosy. Jak teraz wygląda? [trendy jesień 2019] >>

Włosy ombre znów są modne! Fryzurę w tym stylu ma teraz Kendall Jenner [trendy 2019] >>

Przypomnijmy, fryzury 2019 to przede wszystkim włosy, które wyglądają naturalnie i podkreślają urodę ich właścicielek. Tak jest właśnie w przypadku koloryzacji o nazwie negative space, czy smoked marshmallow. Ale jeśli sprawdzicie pozostałe trendy 2019 na modne włosy, to znajdziecie również arktyczne blondy, a także pastelowe odcienie, czy inspirowane jedzeniem (Mustard Yellow i do internetu trafiły zdjęcia Amerykanki, która zdecydowała się na koloryzację o nazwie "Honey Blond"0). Bella Hadid tym razem wybrała look inspirowany plażową fryzurą.