Victoria Beckham i David Beckham są małżeństwem już prawie 20 lat. To rzadkość w show-biznesie. W Wielkiej Brytanii para traktowana jest już niemal jak dobro narodowe. Media były z nimi od początku znajomości i śledziły ich każdy krok. Teraz nienaganny wizerunek pary został nadszarpnięty. Brytyjski magazyn "The Sun" podaje, że Victoria Beckham po występie Davida Beckhama "płakała dwa dni". Chodzi o słowa, które słynny piłkarz powiedział w australijskim programie "The Sunday Project". 


Bycie małżeństwem przez tyle lat, co my, to zawsze jest ciężka praca. Wtedy rzeczy są trochę bardziej skomplikowane - powiedział David Beckham

Te niewinna wypowiedź tak bardzo zraniła jego żonę, że (jak twierdzi anonimowe źródło) jest teraz w kiepskiej formie. Słowa męża doprowadziły ją do łez. Znajoma Posh Spice powiedziała magazynowi The Sun, że gwiazda nie rozumie, dlaczego David Beckham mówi o ich prywatnych sprawach publicznie. Beckhamowie unikają rozgłosu na temat swojego życia małżeńskiego. Victoria poczuła się też "upokorzona" i zawstydzona słowami męża, który nie skonsultował z nią swojej wypowiedzi. Całą sytuację musiała odreagować, dlatego weekend postanowiła spędzić w SPA.

To największa jak dotąd rysa na wzorowym wizerunku pary, od incydentu z 2004 roku. David Beckham został oskarżony o romans z asystentką Rebbecą Loos. Wtedy para wydała oświadczenie zaprzeczające plotkom.