Popularność stylu boho we wnętrzach rośnie z sezonu na sezon. Jeśli Wy także należycie do jego fanów, koniecznie zobaczcie galerię wnętrz, którą dziś dla Was przygotowaliśmy. Przy okazji przypominamy jak stworzyć klimat boho we własnym domu. Nie jest to wcale takie trudne jak mogłoby się wydawać. 

Jak stworzyć wnętrze w stylu boho?

1. Różnorodny miks mebli, tkanin i dodatków. Komplet wypoczynkowy, zestaw jednakowych krzeseł do stołu? Niekoniecznie. W stylu boho łączy się ze sobą przedmioty z pozoru nie pasujące do siebie. Jest tu miejsce dla skórzanej kanapy vintage i szafki z wikliny, antycznej komody i folkowego dywanu.


2. Pamiątki, ramki, figurki, wazony - tych nigdy za wiele. Tak zwane przedmioty z duszą grają tu pierwsze skrzypce, szczególnie starocie z pchlich targów.


3. Etno dodatki, ludowe wzory, orientalne akcesoria (dywany, lampiony, żyrandole) - tego nie może zabraknąć we wnętrzach boho.    


4. Wiklina, rattan, drewno - naturalne surowce w stylu boho są szczególnie mile widziane. Lekkie meble, ażurowe lampy, kosze z trawy morskiej, plecione oparcia krzeseł i foteli świetnie pasują do boho wnętrza


5. Ozdoby na ścianach. W boho mieszkaniu ściany nie mogą pozostać puste. Co na nich wieszać? Makatki, makramy, kilimy, stare obrazy i grafiki. 


6. Intensywne kolory i wzory, aromatyczne zapachy. Styl boho we wnętrzach to wyraziste kolory i mocne wzory połączone z barwami ziemi. Dopełnieniem będzie zapach palonych kadzidełek lub świec.