„Sukcesja" powraca z 4. sezonem!

Serial „Sukcesja” powraca! Po tym, jak pierwsze trzy sezony, okazały się hitami, stacja podjęła decyzję o kontynuacji serii. Jak podano do oficjalnej wiadomości, rozpoczęto już pracę nad serialem, więc premiery najnowszej części możemy spodziewać się szybciej niż myśleliśmy. Streamingowy gigant ujawnił także szczegóły tego, co czeka nas w nadchodzącym, czwartym już sezonie. Jeżeli chodzi o fabułę, to, jak już oficjalnie wiadomo, akcja najnowszej serii będzie rozgrywać się wokół sprzedaży koncernu medialnego Waystar Royco, wizjonerowi technologii Lukasowi Matssonowi. To właśnie ta transakcja stanie się przyczyną kłótni i podziałów pomiędzy członkami tej wpływowej rodziny. Jak zwykle gra będzie toczyć się o władzę. Przed rodziną staną nowe wyzwania, a ich pozycja społeczna zostanie bardzo poważnie zagrożona. Czy uda im się utrzymać swój status? Tego dowiemy się już niedługo. 

4. sezon „Sukcesji” - wszystko, co wiemy o najnowszej części hitu HBO

Jak już wiadomo, najnowszy sezon serialu będzie się składał z dziesięciu odcinków, a w rolach głównych ponownie zobaczymy Briana Coxa, Jeremy’ego Stronga, Sarah Snook, Kierana Culkina i Alana Rucka. Do swojej roli powróci także Alexander Skarsgard jako Lukas Matsson, a także Matthew Macfadyen.

Niestety, nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery czwartej części serialu. Pozostaje nam tylko czekać z niecierpliwością!