Wedle idei "Jedno serce, wiele miłości", podobnie jak nasze jedno, ale ogromne serce jest w stanie pomieścić w sobie wiele połówek, wielu ludzi i wiele sposobów kochania, tak samo kolekcja walentynkowa jest o miłości do zabawy modą. Marka TOUS niezmiennie zachęca do śmiałego łączenia ze sobą złota ze srebrem czy kamieniami szlachetnymi, a także faktur i wzorów - w zgodzie z własnym “JA”. W kolekcji “My Other Half” znajdziemy więc motywy serca w naszyjnikach, pierścionkach i kolczykach czy trójwymiarowe masywne pierścienie, połączone warstwami z różnych materiałów, jakby wykrojone nożem równe kawałki ciasta Red Velvet. Te elementy razem tworzą spójną całość, ale sprawdzą się też noszone samodzielnie. Ta dość hedonistyczna perspektywa celebrowania miłości do siebie i wszystkiego będzie przewodzić kolekcjom w ramach linii Egocentric, aż do wakacji.

Mat. prasowe

Nie zabraknie również trójwymiarowego misia, który w formie wisiorka na szyi w połowie złoty i srebrny symbolizuje dwie złączone ze sobą połówki. 

W najnowszej kolekcji, TOUS proponuje dodatkowo trzy odsłony zegarków. To właśnie symbol marki oraz motyw serca zawitają na jego tarczach. Marka wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy szukają idealnego prezentu walentynkowego w postaci stylowej torby. W ofercie znajdziemy dwa wyjątkowe modele utrzymane w odcieniach beżu, różu i czerwieni, doskonale komponujące się z estetyką biżuterii TOUS.

Mat. prasowe

Kolekcja dostępna w sklepach stacjonarnych TOUS w całej Polsce oraz w sklepie online na www.tous.com/pl.

Materiał promocyjny marki TOUS