Wraz z początkiem sezonu jesień/zima 2018-2019 marka TOUS prezentuje kolekcję, która dzięki systemowi otwieranych naszyjników, zawieszek i kolczyków pozwala łączyć ze sobą elementy z różnych linii tworząc niepowtarzalne zestawy biżuterii. Tous Hold & Sweet Dolls jest uzupełnieniem kolekcji Hold, która pojawiła się na rynku w zeszłym roku i zrewolucjonizowała podejście klientek do klasycznych zestawów biżuterii Tous. Od tamtej pory dzięki trendowi Mix & Match połączenie standardowych i nowoczesnych modeli biżuterii pozwala na uzyskanie spersonalizowanych zestawów z wymiennymi zawieszkami. 

TOUS Hold & Sweet Dolls

Kluczowym motywem kolekcji jest okrąg, który ze względu na swoją symbolikę, obecny jest w historii biżuterii od jej początków. W swojej symetrii i nieskończoności łączy miłość, odwagę, kobiecość i wdzięczność. Otwierane okręgi pozwalają na dopinanie do naszyjników, kolczyków i bransoletek niezliczonych zawieszek marki, które od teraz można kolekcjonować i zestawiać tworząc niepowtarzalne komplety. Również ikona marki zajmuje centralne miejsce w kolekcji pełnej kolorów i mocy do przekazywania energii oraz szczęścia. Nowością pojawiającą się w tym sezonie jest również czarne srebro, które zestawione zostało z różowym złotem oraz perłami słodkowodnymi. Intrygujący materiał po raz pierwszy pojawia się w kolekcjach marki, podążając za najnowszymi trendami w branży biżuteryjnej.

Biżuterię z kolekcji Hold oraz Hold & Sweet Dolls można ofiarować w prezencie, aby uczcić przełomowe wydarzenia i specjalne okazje. Własnoręcznie stworzone zestawy mogą stac się odbiciem głębokich, osobistych przeżyć, opowiadać własne historie.Towarzysząc ważnym momentom w naszym życiu, personalizowane zestawy wykraczają poza jubilerską modę i estetykę, stając się jedynymi w swoim rodzaju amuletami i naszymi ponadczasowymi skarbami.

Dzięki najwyższym hiszpańskim standardom, biżuteria TOUS wykonywana jest z tak wyjątkowych materiałów, jak diamenty, kamienie szlachetne i 18-karatowe żółte złoto. Każdy klejnot, który jest częścią naszych kolekcji zostaje starannie wyselekcjonowany przez najlepszych hiszpańskich rzemieślników. Marka TOUS od zawsze wyróżnia się ręcznie wykonywaną biżuterią oraz linią akcesoriów, które powstają przy użyciu najlepszej jakości skór i tkanin.