Niezwykłym elementem kolekcji Ludovica de Saint Sernina są ekskluzywne biżuteryjne dodatki stworzone we współpracy z Tous. Bransoletki w formie obręczy i cienkie kolie, ozdobione delikatnymi detalami, idealnie komponują się z projektami modowymi, przywołując zarówno elegancję, jak i odrobinę szaleństwa. Wiele z tych kreacji odwołuje się do ikonicznych prac fotografa Roberta Mapplethorpe’a, łącząc w sobie estetykę mody z duchem artystycznej ekspresji.

Mat. prasowe

Projektant, choć urodzony w Belgii, to właśnie w Paryżu znalazł swój dom, gdzie zafascynowany światem mody kontynuuje swoją twórczość. Tym razem LDSS zainspirowany pracami Mapplethorpe’a przy okazji współpracy z fundacją artysty, postanowił przenieść swoją sztukę do serca amerykańskiej mody. 

Mat. prasowe

Pokaz Ludovica de Saint Sernina w Nowym Jorku nie tylko podkreśla jego status jako jednego z najbardziej innowacyjnych projektantów współczesności, ale także otwiera nowe rozdziały w świecie mody, łącząc ekskluzywną biżuterię marki TOUS z wysoką sztuką projektowania.

Materiał promocyjny marki TOUS