DLACZEGO WARTO WYBRAĆ URZĄDZENIE ICOONE® LASER 2
Patent Roboderm® stosowany w urządzeniu Icoone® Laser 2 polega na stymulacji tkanki na 3 powierzchniach jednocześnie. Głowice, które zasysają obszar zabiegowy posiadają wbudowane rolki, obracające się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części, co przyspiesza redukcję komórek tłuszczowych, toksyn i zastojów wodnych. Ponadto rolki zostały wyposażone w jeszcze większe mikrootwory, które w sposób subtelny stymulują włókna kolagenowe w skórze właściwej. Pomysł stworzenia urządzenia, w którym podciśnienie będzie wydobywało się zarówno z komory głowicy, jak i z licznych otworów w rolkach daje tym samym możliwość działania na różnych poziomach tkanki. Dzięki temu wyodrębniamy indywidualne zabiegi dopasowane pod rodzaj problemu, z którym zgłasza się klient zapewniając przy tym bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu.
 
ŚWIATŁO LASERA DIODOWEGO I LECZNICZE DZIAŁANIE LED
Procedurę zabiegu rozpoczynamy dwudziestominutowym drenażem całego ciała, który przygotowuje skórę do dalszego etapu- eliminuje zastoje wodne oraz pomaga w odblokowaniu węzłów limfatycznych. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z klientem dobieramy odpowiednio programy zabiegowe pod problem, który należy wyeliminować. Na tych obszarach działamy głowicą wzbogaconą o laser diodowy, który redukuje objętość komórek tłuszczowych, bez ich trwałego uszkodzenia. Dzięki temu nie dochodzi do obciążenia wątroby jak w przypadku wielu, innych technologii. Laser powoduje znaczną poprawę wizualną w obrębie obszarów pokrytych cellulitem i oporną tkanką tłuszczową. Działanie światła LED w sposób nieinwazyjny, całkowicie bezbolesny dostarcza energii komórkom. Fototerapia światłem LED poprawia funkcjonowania układu krwionośnego i wspomaga regenerację tkanek np. po wysiłku fizycznym. Eliminuje obrzęki i stany  zapalne.
Podsumowując, urządzenie Icoone® Laser 2 jako jedyne na rynku działa w sposób kompleksowy na organizm dając jeszcze większą skuteczność.

ZABIEGI JAKO STYL ŻYCIA
Spośród dostępnych na rynku zabiegów warto wybrać te, które są przede wszystkim bezpieczne. Decydując się na serię należy zwrócić uwagę jaki wpływ na organizm ma technologia i czy wielokrotne działanie nie spowoduje trwałych uszkodzeń kolagenu. W przypadku technologii Icoone®Laser 2 dzięki połączeniu stymulacji pulsacyjnej i zmotoryzowanych rolek obracających się tam i z powrotem, działanie nie powoduje rozciągania skóry czy innych powikłań występujących po upływie czasu. Szereg badań klinicznych potwierdza skuteczność a sam zabieg staje się rytuałem, który wpływa nie tylko na poprawę wyglądu ale i samopoczucia. Wykonywany co drugi dzień pomoże w utracie zbędnych centymetrów, wyeliminuje cellulit tłuszczowy i wodny, ujędrni skórę po porodzie czy utracie wagi a także poprawi funkcjonowanie całego układu limfatycznego i przyspieszy eliminację toksyn.

Zabieg można wykonać w gabinecie Touch of Art Permanent Beauty w Warszawie przy ulicy Przyczółkowej 223, numer telefonu +48 576 746 546.