Spór pomiędzy Victorią Beckham a jej synową Nicolą Peltz 

Przypomnijmy, że od miesięcy huczy od plotek na temat trudnej relacji Victorii Beckham i Nicoli Peltz. Nic nie fascynuje świata bardziej niż spór między matką a synową (w końcu film „Monster In Law” z JLo nie bez powodu stał się hitem), dlatego media co chwilę donoszą o kolejnych dowodach świadczących o tym, że atmosfera między kobietami jest gęsta. Początkiem sporu miały być przygotowania do ślubu aktorki i reżyserki z synem byłej spicetki - Brooklynem Beckhamem. Peltz nie zdecydowała się wówczas założyć sukni zaprojekowanej przez Beckham, a zamiast niej wybrała kreację Valentino Couture. 

Ślub i zawirowania z nim związane miały być jedynie początkiem sporu pomiędzy Victorią, a jej synową. Wnikliwi internauci dostrzegli podejrzaną aktywności gwiazd na Instagramie (a właściwie jej brak). Po ślubie Brooklyna i Nicoli w kwietniu 2022 r. zauważono znaczący brak polubień postów między kobietami, a ich niegdyś przychylne komentarze gwałtownie ucichły. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że rok przed ceremonią przyszła teściowa polubiła mnóstwo postów Nicoli w ramach wyrazu wsparcia. W czasach, w których królują media społecznościowe, brak interakcji na Instagramie wystarczy, aby zasygnalizować kryzys w relacji.

Nicola Peltz i Victoria Beckham wnoszą relację synowa-teściowa na wyższy poziom trzymając się za ręce na czerwonym dywanie 

Ich występ na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Lola" rozwiał w końcu wszelkie plotki i pokazał, że Victoria z synową są sobie bliższe niż kiedykolwiek. Kobiety przytulały się i uśmiechały do siebie podczas wystąpienia na ściance, a Nicola słodko otoczyła ramieniem Victorię. Na wydarzeniu obecny był także główny sprawca zamieszania - Brooklyn Beckham - oraz jego brat Cruz. 

Victorią Beckham z synową Nicole PeltzFrazer Harrison/Getty Images)

Tym razem, aby nie powodować kolejnych sporów, Nicole wybrała stylizację zaprojektowaną przez Victorię Beckham, składającą się z seksownego gorsetu i szerokich spodni z niskim stanem. Biały total look dopełniały szpilki w tym samym kolorze i śnieżnobiały manicure. Z kolei była spicetka zdecydowała się na kontrastujący, czarny garnitur z luźną marynarką założoną na gołe ciało. Do spodni dobrała klasyczne czarne czółenka ze szpiczastymi czubkami i stos diamentowych bransoletek na jednym nadgarstku.

Była spicetka napisała pod wspólnym zdjęciem na Instagramie: “Nicola nie mogłabym być bardziej dumna z Ciebie! Gratulacje za Twój niezwykły film "Lola", a synowa odwdzięczyła się tym samym, publikując post z podpisem: "Jestem tak wdzięczna za piękne kobiety w moim życiu!". Takiej relacji synowa-teściowa życzymy każdej z was!