Holmes i Beckham: dynamiczny duet

W mediach społecznościowych zawrzało z podekscytowania, gdy Victoria Beckham udostępniła na Instagramie zdjęcia z tego olśniewającego wieczoru. Zarówno 49-letnia Beckham, jak i 45-letnia Holmes były ubrane w eleganckie czarne stroje, emanując stylem i wyrafinowaniem.

"Mam na sobie mój popisowy garnitur #VBSS24 (już wkrótce!) i pasek B Frame! Buziaki" - napisała Beckham. Z kolei Katie Holmes zaprezentowała się w eleganckim czarnym topie z wycięciem na brzuchu, czarnej marynarce i białej spódnicy, uzupełniając stylizację eleganckimi czarnymi szpilkami.

@victoriabeckham/IG

Victoria Beckham i jej sławne koleżanki

Gwiazdorska impreza nie ograniczała się jedynie do Beckham i Holmes, bo w Instagramowej karuzeli pojawiły się też takie osobistości, jak modelka i projektantka Helena Christensen, modelka Annemary Aderibigbe i modelka-przedsiębiorczyni Isabela Grutman. Od eleganckich strojów w odcieniach złamanej bieli po odważne, czerwone kreacje - zgromadzeni goście prezentowali całą gamę szykownych stylizacji.

@victoriabeckham/IG

Podczas gdy Victoria pławiła się w sukcesie współpracy z Breitlingiem, jej mąż David Beckham obsypał ją miłością i wsparciem w sekcji komentarzy na Instagramie. Nasza ulubiona power couple ostatnio aktywnie angażowała się w różne projekty solowe i współprace, w tym w nadchodzącą reklamę Super Bowl dla Uber Eats z udziałem Jennifer Aniston. Znając ich poczucie humoru i dystans do siebie, czeka nas niezła gratka.