Katie Holmes to ikona nowojorskiej nonszalancji, a jej słynne spacery po mieście, które nigdy nie śpi nie umykają uwadze paparazzi. Podczas ostatniego z nich gwiazda zaskoczyła niecodzienną stylizacją, która co prawda składałała się z basicowych elementów garderoby, ale uzupełniały ją kontrowersyjne buty z lat 2010. 

Katie Holmes lansuje buty na koturnie na ulicach Nowego Jorku 

Codzienne stylizacje Katie Holmes oparte są w dużej mierze na minimaliźmie. Uważny odbiorca łatwo jednak zauważy, że o sile tych pozornie prostych zestawów świadczą oryginalne akcesoria. Jednym z takich dodatków są buty. Katie widziana była wczoraj na ulicach Nowego Jorku w espadrylach na koturnie, których szczyt popularności przypadł na 2010 rok.

Katie HolmesMichelle Farsi/Shutterstock

To kolejny trend z ery millenialsów, który powraca w wielkim stylu i patrzymy na niego z zaciekawieniem. Katie wybrała klasyczny model na plecionej koturnie i połączyła go z czarnymi spodniami garniturowymi z wysokim stanem oraz oversizowym swetrem w beżowym kolorze. Do tego shopperka XXL i mamy idealną stylizację na pierwszy dzień wiosny. Holmes udowadnia, że sandały na koturnie mogą być noszone z klasą i właśnie takie ich wydanie zamierzamy przetestować wiosną.

Oto kilka propozycji modnych butów na koturnie na wiosnę:

Buty na koturnie to hit na wiosnę i lato 2024

Wybór akurat tych butów przez Katie Holmes nie był przypadkowy, gdyż dawno niewidziane koturny zapowiadają się jako hit na wiosnę i lato 2024. Wszystko za sprawą głośnego pokazu Chloé jesień-zima 2024/2025, na którym zaproszone gwiazdy i trendsetterki zjawiły się w tych samych butach – w dużych, masywnych sandałach na koturnie projektu francuskiego domu mody.

@stylishsarahllc Frontrow Foootwear toFinale #chloe #pfw #jerryhall #siennamiller #patcleveland #frontrow #fashion #fashiontrends #frontrow #fashionshow #lookoftheday #celebritystyle #runway #model #trending #finale #inspooutfit #shoes #heels #shoesaddict ♬ Comment te dire adieu - Françoise Hardy

Choć niebotyczne koturny nie pojawiły się na samym wybiegu, cel domu mody został osiągnięty. Model, który miały na sobie gwiazdy, stał się viralem i natychmiast wylądował na wishliście każdej trendsetterki. Na naszej oczywiście też i jest to jeden z niewielu trendów z 2010 roku, z którego powrotu naprawdę się cieszymy.