David i Victoria Beckham w zabawnej reklamie Uber Eats na Super Bowl

Reklamy Super Bowl stały się odrębnym zjawiskiem kulturowym i często stoją na równi z samym finałem mistrzostw. Czas antenowy w trakcie przerw reklamowych kosztuje krocie, a firmy prześcigają się w pomysłach na oryginalne zaprezentowanie swoich produktów i usług. Jednym z nich jest oczywiście zaproszenie do udziału w realizacji znanych gwiazd. W głowie wciąż mamy kultową reklamę Pepsi z 2001 roku, w której wystąpiła Britney Spears, czy zeszłoroczny spot Dunkin' Donuts z Jennifer Lopez i Benem Affleckiem. Tym razem na ustach wszystkich będzie reklama Uber Eats z udziałem Davida i Victorii Beckham.

W krótkim zwiastunie były piłkarz po raz kolejny wystawia głowę do pokoju, aby przypomnieć żonie, aby „była szczera”. Tym razem jednak zamiast prawdy o tym, czym dojeżdżała Victoria do szkoły w dzieciństwie, David chce, aby była spicetka opowiedziała o nowej reklamie.

Victoria siedzi na kanapie w koszulce z napisem „Mój tata miał Rolls Royce’a” i zaczyna mówiąc: „Więc David i ja wystąpimy w małej reklamie”. David przerywa swoimi nieśmiertelnymi słowami: „Bądź szczera”. 

Była spicetka kontynuuje: „OK, to duża reklama” – ale mąż znowu jej przerywa: „Powiedz im, co się dzieje”.

„David, próbuję”. Ona pauzuje. „To będzie podczas wielkiego meczu baseballowego”. 

Następnie rzucają różnymi nazwami sportów, najwyraźniej nie mając pojęcia, o czym mówią, i ujawniają, że Jessica Aniston również dołączy do nich w reklamie, prawdopodobnie nawiązując do Jennifer Aniston. Na to, kto finalnie w niej wystąpi, będziemy musieli poczekać. Premiera pełnego spotu odbędzie się 11 lutego 2024 roku podczas Super Bowl. 

Koszulka Victorii Beckham z kultowym hasłem

Zabawna scena z dokumentu opowiadającego o życiu pary stała się tak popularna, że doczekała się wielu memów i przeróbek, a była spicetka postanowiła wykorzystać jej potencjał marketingowy.  Victoria wypuściła koszulkę z napisem „Mój tata miał Rolls Royce’a”, którą na stronie internetowej marki można kupić za 150 dolarów. Gwiazda wystąpiła w niej w premierowej reklamie i czujemy, że ten model szybko zniknie z jej sklepu. 

koszulka Victorii Beckhamvictoriabeckham.com