Aleksandra Domańska kradnie show na premierze filmu "Back to Black. Historia Amy Winehouse"

Aleksandra Domańska należy do tych gwiazd, które na czerwony dywan wybierają elegancką nonszalancję. Nieważne czy jest to uroczysta gala, czy premiera filmowa, aktorka jest wierna swojemu stylowi personalnemu. Próżno szukać u niej drogich sukienek od luksusowych projektantów, gdyż w modzie ceni przede wszystkim luz i naturalność, co doskonale odzwierciedla jej najnowsza stylizacja. Domańska pojawiła się na wczorajszej premierze filmu "Back to Black: Historia Amy Winehouse" w klasycznej małej czarnej od rodzimej marki Affair oraz oversizowej marynarce w tym samym kolorze. Nawet w tak minimalistycznej stylizacji, odbiegającej od tego co widzimy na polskich ściankach, wyglądała oszałamiająco i przyciągnęła uwagę wszystkich. 

Aleksandra DomańskaFot. Artur Zawadzki/East News

Aktorka wie, że diabeł tkwi w szczegółach, a konkretnie w butach i biżuterii. Do sukienki mini dobrała sandały z kwadratowym przodem oraz biżuterię z najnowszej kolekcji BALAGAN i W. KRUK doskonale wpisującą się w jej styl. Domańska postawiła na modny mix srebra i złota, który był "kropką nad i" nieprzekombinowanej stylizacji. Jesteśmy na tak!

sukienka affairSukienka Affair Betty / Fot. Materiały prasowe

BALAGAN i W.KRUK Srebrny naszyjnik Felicita BALAGAN i W.KRUK / Fot. Materiały prasowe

"Back to black. Historia Amy Winehouse" – o czym jest ten film?

Film "Back to Black: Historia Amy Winehouse" wyreżyserowany przez Sam Taylor-Johnson przedstawia pełną pasji historię niezwykłej artystki, ukazując lata spędzone w londyńskim Camden oraz drogę Amy do światowej sławy. Produkcja skupia się na niezwykłym geniuszu, kreatywności i poczuciu humoru wokalistki, ale porusza także wątek jej burzliwego życia prywatnego i zmagań z uzależnieniami. W główną rolę wciela się wschodząca gwiazda kina Marisa Abela. Aleksandra Domańska podzieliła się wrażeniami po filmie na Instagramowym stories zwracając uwagę na to, jak ważne jest życie w zgodzie ze sobą. Czekamy z niecierpliwością na kinową premierę filmu.