Atmosfera wydarzenia była adekwatna do przemiłej atmosfery jaka na co dzień panuje w klinice EsteticaNova.

Klinika Doktor Ewy Rybickiej stawia przede wszystkim na zabiegi, które pozwalają zachować naturalny wygląd oraz specjalizuje się w procesach starzenia się skóry. Zespół kliniki wie, że medycyna estetyczna to nie tylko sposób na to, aby zatrzymać czas dla naszej skóry twarzy i ciała, ale także szansa na poprawę samopoczucia i zdrowia niezależnie od wieku. 

W trakcie prezentacji Doktor Ewa Rybicka przedstawiła autentyczne efekty terapii wdrożonych u swoich pacjentów. 

W walce o szczuplejszą i zdrową sylwetkę doskonale sprawdzają się urządzenia ZLipo Med - kriolipoliza drugiej generacji, Leonardo A.L.T Hyper Pulse oraz ZWave Pro – fala uderzeniowa – od IMESO AESTHETIC  dystrybutora najnowocześniejszych, certyfikowanych produktów i urządzeń dla medycyny estetycznej. Technologie te pozwalają stworzyć kompleksowy i niezwykle skuteczny plan modelowania ciała, od diagnostyki, przez redukcję tkanki tłuszczowej do uzyskania prawidłowego napięcia skóry.

Rozstępy i blizny a także inne problemy skóry na ciele to wskazania do pełnej procedury zabiegowej z urządzeniem DERMAPEN™ od REVISAGE czyli dynamicznie rozwijającej się firmą z branży medycyny estetycznej, które specjalizuje się w preparatach do intensywnej terapii odmładzającej i przeciwstarzeniowej.

Jednym z urządzeń odpowiadającym za napięcie skóry oraz stymulowanie do produkcji nowych włókien kolagenowych jest, bardzo lubiany przez dr Rybicką, SCARLET S od Into Beauty Scarlet to połączenie fal radiowych i mikronakłuwania. Efekty jej zastosowania są widoczne od razu. 

Nowością w gabinecie EsteticaNova doskonale wpisującą się w panujący trend Smart-Aging jest biostymulator tkankowy KARISMA od BDAesthetic. Ten przełomowy stymulator opiera się na Rh kolagenie pozyskiwanym z nici jedwabnych. Ten innowacyjny preparat w naturalny sposób przywraca skórze jędrność i napięcie. 

Kolejną nowością, która pojawi się w klinice jest innowacyjny zabieg przeciwstarzeniowy age element od mesoestetic®. Wykorzystuje on najnowsze technologie medyczno-kosmetyczne i umożliwia personalizację kuracji w 100%, co maksymalizuje rezultaty oraz pozwala zbudować unikalne doświadczenie dla pacjenta. age element jest połączeniem skutecznych receptur z masażem mioplastycznym i zmysłowymi doznaniami i uczuciem relaksu.  

Zupełnie przedpremierowo Doktor Ewa Rybicka zapowiedziała swoją współpracę z NEVISCOPE. Neviscope to innowacyjna nakładka o właściwościach zbliżonych do dermatoskopu, pasująca na każdy telefon połączona z aplikacją online. Aplikacja stanowi platformę komunikacji między lekarzem, a pacjentem zaniepokojonym zmianą na skórze. To proste w użyciu, ale innowacyjne rozwiązanie pozwala wykryć niebezpieczne zmiany skórne na wczesnym etapie. Dzięki aplikacji bez względu na czas i miejsce każdy może skontrolować swoje zmiany skórne.