"Mandel to funkcjonalność, minimalizm, ciekawy design i przede wszystkim zrównoważona moda" podkreśla założycielka marki, Monika Kalicińska. Na początku roku głośno było o tym, że Mandel uruchomiło opcję second hand i wypożyczeń, teraz kolejnym krokiem ku świadomej konsumpcji są nowości, które wprowadza polski brand. Chodzi o szeroką ofertę pasków, które można nosić na wiele sposobów, zupełnie odmieniając tym swoją ulubioną torebkę z metką Mandel i zyskując zupełnie "nową" - bez potrzeby kupowania kolejnej. "Poprzez możliwości przepinania pasków, rączek, kółek oraz frędzli torebki Mandel stają niezwykle funkcjonalne" wyjaśnia projektantka i wyjaśnia, że przy tym takie działanie pozwala edukować klientki w zakresie odpowiedzialnych zakupów. 

Polska marka Mandel otworzyła własny second hand i wypożyczalnię torebek. Zachęca tym samym do rozważnych zakupów i naprawiania ubrań>> 

W kolekcji wiosna-lato 2020 znalazły się więc przede wszystkim nowe paski i raczki, które będzie można dokupić do swoich Mandli: te zbudowane z koralików przypominających bursztyny, łańcuchy z recyklingowanego plastiku oraz klasyczne skórzane paski z fragmentem ozdobnego łańcucha. Jak wyglądają? Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii, gdzie czeka na Was kampania w klimacie vintage, sfotografowana przez Inę Lekiewicz. 

Modne torebki na łańcuchu - hit na wiosnę 2020, który narodził się na Copenhagen Fashion Week>> 

Stylowe torebki, które pasują do wszystkiego i nigdy nie wyjdą z mody>>