Stylowe torebki, które nigdy nie wyjdą z mody

Jakie torebki posłużą dłużej niż jeden sezon? Cóż, takie, które już dawno okrzyknięto klasykami. Niestety, nie od dziś wiadomo też, że ze znalezieniem najprostszych rozwiązań, często bywa najtrudniej. Co sezon zalewają nas setki, jeśli nie tysiące nowych projektów szybko podchwytywanych i ponownie pomnażanych przez popularne sieciówki. Aby nie stracić w tym wszystkim głowy, podczas zakupów warto kierować się a) zdrowym rozsądkiem i b) kilkoma prostymi zasadami, które przez lata pracy w branży przetestowałyśmy na własnej skórze:

Wegańskie torebki, które noszą blogerki, stylistki i redaktorki mody>>

Po pierwsze, zamiast co kilka miesięcy torebkę kupioną w sieciówce wymieniać na nową, zapoznajcie się z ofertą polskich marek, bo chociaż ceny są tam wyższe, to i jakość kilkukrotnie przewyższa tę dyskontową. Wśród adresów, których nie możecie pominąć podczas zakupów butiki, a w obecnych czasach sklepy internetowe Balagan Studio, Mako, Ania Kuczyńska, czy Mandel. O Zofii Chylak, niekwestionowanej ikonie polskich dodatków i akcesoriów pewnie nie musimy nawet przypominać. 

Po drugie, pamiętaj o ikonach.

Torebki inspirowane kultowymi projektami, wśród których pikowana 2.55 od Chanel, model "Faye" stworzony przez Clare Waight Keller dla Chloé,”Neverfull” markowane logiem Louis Vuitton, „Birkin” z metką Hermès, „Luggage” od Celine, czy słynna bagietka Fendi już od dekad uchodzą za te najbardziej pożądane i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja ta miała ulec zmianie. 

Po trzecie, myśl praktycznie. Pamiętaj o tym, co pasuje, a co zupełnie nie do ubrań, które już masz w szafie. Weźc pod uwagę w jakich codziennych sytuacjach torebka będzie ci potrzebna (zdeterminuje to jej charakter) i jeszcze jedno, nieważne jak bardzo spodoba wam się fuksjowy koszyk o fantazyjnym kształcie, to stonowana paleta barw podstawowa paleta barw zda stylowy egzamin zawsze. 

I ostatnie, choć prawdopodobnie najważniejsze, skup się na wysokogatunkowych materiałach (spokojnie, skórę naturalną z powodzeniem zastąpić może ta wegańska) i funkcjonalności kształtu, uchwytu, paska oraz dodatkowych atrybutów torebki. Dobrze byłoby bowiem, aby oprócz pełnienia funkcji efektownych ozdób, faktycznie się do czegoś przydały. 

A gdzie najpiękniejsze ponadczasowe torebki kupić? Oprócz przywołanych wyżej nazw godnych polecenia marek z Polski, mamy kilka alternatywnych propozycji. Oto przegląd stylowych torebek, które pasują do wszystkiego i nigdy nie wyjdą z mody. Na liście pojemne shopperki, eleganckie listonoszki, pikowane torebki na łańcuszku, skórzane worki i modele typu bucket. Część z nich zamówicie teraz w obniżonych cenach: 

Najbardziej pożądane skórzane torebki od polskich projektantów. Wybieramy nasz TOP 7>>