Marka answear.LAB po raz kolejny decyduje się na stworzenie kolekcji w duchu fashion statement, która opowiada o kobietach i ich historii. Tym razem wypuszcza linię kapsułową The Queen is not afraid to fail, która nawiązuje do celebracji dobiegającego końca roku, momentu podsumowań i refleksji. Skłania do przemyśleń na temat bezcennych doświadczeń i mądrości, które miałyśmy okazję zdobywać, ale tez którymi dzieliłyśmy się z innymi.

„Koniec roku to często moment pewnego remanentu dla każdej z nas. Zastanawiamy się, co poszło po naszej myśli, a co uważamy za porażkę, z której wyciągamy wnioski na przyszłość. Bez względu na to, jaka jest finalna ocena, nasza siła i determinacja sprawia, że pozwalamy sobie na odczuwanie wdzięczności, ponieważ nie boimy się popełniać błędów - są one dla nas cenną nauką na przyszłość. Takie ważne prawdy chciałyśmy zapisać w nowej kolekcji o niebanalnej nazwie The Queen is not afraid to fail.” – mówi Agnieszka Korsak, autorka kolekcji i dyrektorka marki answear.LAB.

W propozycjach z nowej linii pojawią się piękne wieczorowe sukienki ozdobione kwiatowo-ornamentalnymi nadrukami, z którymi zbudujemy wyjątkową karnawałową stylizację. Połyskujące koszule w żakardowe wzory, wielowarstwowe spódnice z siateczki czy szerokie tkaninowe spodnie z wysoką talią – to siła klasyki z nutą awangardy. Kolory dobrane w kolekcji to pochwała elegancji – tutaj dominuje połączenie czerni i bieli ze złotem i akcentami w kolorze szmaragdowej zieleni. 

Kolekcja dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym Answear.com: https://answear.com/m/answear-lab