Jeśli chcesz, aby dom nabrał prawdziwej, świątecznej otoczki, warto zadbać o odpowiednio przygotowane dekoracje. Dużym wsparciem w ich przygotowaniu będzie nasz słodki bohater. Specjalnie dla ciebie prezentujemy inspiracje oraz podpowiadamy, na co zwrócić uwagę. 

Postaw na wiosnę w kolorach

Mat. prasowe

Możesz postawić na pastelowe kolory i motywy kojarzące się z wiosną, takie jak np. bazie. Całość uzupełniona o zajączka Lindt GOLD BUNNY nabierze dostojnego charakteru. Jego kolor nada odpowiedniej elegancji, a cała kompozycja będzie świetnym dopełnieniem atmosfery tych dni.

Dla tych, którzy chcą stworzyć wiosenny klimat, polecamy wykonanie dekoracji w ciepłych kolorach, z wykorzystaniem świeżych wiosennych kwiatów (tulipany, żonkile). Kolorowe jajka i ręcznie wykonane ozdoby wraz z zajączkiem Lindt GOLD BUNNY będą stanowiły idealne połączenie. 

Idealne towarzystwo dla świątecznego koszyczka

Mat. prasowe

Zajączek Lindt GOLD BUNNY to nie tylko pyszna aksamitna czekolada, ale również doskonała dekoracja koszyczka wielkanocnego. Złote opakowanie, czerwona wstążka z dzwoneczkiem to symbol znany i lubiany przez dorosłych i dzieci. Tych drugich jego obecność zachęci do skomponowania własnego koszyka. 

Włącz najbliższych w świąteczną zabawę

Mat. prasowe

Świetnym pomysłem będą także zabawy dla dzieci, takie jak poszukiwanie ukrytych jajek oraz zajączków Lindt GOLD BUNNY. Dźwięk dzwoneczka oznajmi czyjąś radość, związaną ze znalezieniem słodkiego bohatera. Prawdziwa nagroda czeka w środku - aksamitna, rozpływająca się w ustach czekolada, której smak i formę każdy zapamięta na dłużej. To doskonała zabawa dla całej rodziny, która z pewnością dostarczy wiele emocji i uśmiechu. Jest to także idealne rozwiązanie, aby świątecznie zaktywizować wszystkich domowników. 

To oczywiście tylko kilka propozycji, w których zajączek Lindt GOLD BUNNY może stać się wsparciem przy świątecznych przygotowaniach i podczas samych świąt. 

Mat. prasowe

Niewątpliwie jest on charakterystyczną postacią w tym okresie, także dzięki obecności przez ćwierć wieku na polskim rynku. Dlatego też, z okazji 25-lecia obecności zajączka Lindt GOLD BUNNY w Polsce, zorganizowana została loteria promocyjna z atrakcyjnymi nagrodami. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić w okresie promocyjnym dowolny produkt marki Lindt, zachować dowód zakupu i zarejestrować go na stronie www.zajaczeklindt.pl. Zachęcamy do udziału w loterii, a także do dzielenia się swoimi inspiracjami z wykorzystaniem zajączka Lindt GOLD BUNNY na Instagramie z hashtagiem #lindtgoldbunny.

Więcej informacji znajdziesz na stronie zajaczeklindt.pl.