Na ten film z pewnością czekają wszyscy fani "Star Wars"! "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" (po ang. "Solo: A Star Wars Story") wreszcie doczekał się oficjalnego trailera. Od kiedy do sieci trafiła informacja, że trwają prace nad filmem o Hanie Solo w internecie pojawiało się sporo fałszywych newsów. Wczoraj, podczas przerwy reklamowej na finale Super Bowl 2018 amerykańscy widzowie mogli zobaczyć pierwszy, zaledwie minutowy spot, który na końcu informował, że w poniedziałek ukaże się teaser. Cierpliwość się opłaciła!

 "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". Fabuła i teaser!

Premiera odbyła się w trakcie programu "Good morning America" na kanale ABC. O czy będzie film "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" (po ang. "Solo: A Star Wars Story")? Oficjalny opis brzmi: "Wejdź na pokład Sokoła Millennium i wyrusz w podróż razem z najbardziej czarującym draniem w galaktyce. W trakcie swoich podróży po najniebezpieczniejszych zakamarkach kryminalnego podziemia Han Solo pozna swojego wspólnika Chewbaccę oraz nałogowego hazardzistę Lando Calrissiana i rozpocznie drogę, która zamieni go w jednego z najważniejszych bohaterów uniwersum 'Gwiezdnych wojen'". Brzmi intrygująco? Premiera zapowiedziana jest na 25 maja 2018 roku.

 "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". Obsada.

Kogo zobaczymy w produkcji "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" (po ang. "Solo: A Star Wars Story"). W Hana Solo wcieli się Alden Ehrenreich ("Ave, Cezar!", "Piękne istoty", "Stoker"). U jego boku pojawią się również Donald Glover (aka Childish Gambino), Emilia Clarke ("Gra o tron"), Woody Harrelson ("Trzy billboardy za Ebbing, Missouri"), czy Paul Bettany ("Manhunt: Unabomber"). Za reżyserię odpowiada Ron Howard, autor "Pięknego umysłu", "Wyścigu" czy "Kodu da Vinci". Scenariusz napisali Lawrence Kasdan i Jon Kasdan.

 "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". Spot.