Serial "BrzydUla" bił rekordy popularności, tak samo jak amerykańska wersja "Ugly Betty" z Americą Ferrerą, czy pierwowzór telenoweli "Yo Soy Betty, La Fea". Polacy pokochali zabawną bohaterkę Ulę Cieplak, która (początkowo) nie wyglądała jak piękna bohaterka historii miłosnych. TVN postanowił zrobić niespodziankę fanom tej produkcji i ogłosił, że ruszają prace nad kolejnymi odcinkami.

Serial "BrzydUla" powraca! Powstaną nowe odcinki tego hitu sprzed 11 lat

"W czerwcu, 11 lat od zakończenia produkcji, ekipa serialu wraca na plan, żeby pracować nad kolejnymi odcinkami. W rolach głównych ponownie Julia Kamińska, Filip Bobek i Małgorzata Socha" - możemy przeczytać w informacji prasowej. Okazuje się, że aktorzy wejdą na plan jeszcze w tym miesiącu. O czym będą nowe odcinki? Scenarzyści już ujawnili fabułę serialu "BrzydUla":

"Nowa „BrzydUla” jest nie tylko 10 lat starsza i bardziej doświadczona, ale ma też dużo więcej do stracenia.  Bo teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za swoją rodzinę – męża i dzieci!  Czy i tym razem starczy jej sił do walki o swoje szczęście, a jednocześnie nie zgubi tego, co od zawsze było jej wizytówką – nadziei, szlachetności i humoru?

Tymczasem  Marek  za wszelką cenę próbuje udowodnić światu, że sam – bez pomocy Uli – radzi sobie w zarządzaniu F&D, co wychodzi mu raz lepiej, raz gorzej. Sytuacja zmienia się, kiedy los stawia na jego drodze obecną… cesarzową skarpet frotte, Violettę! Ale czy na lepsze?"

Oprócz Julii Kamińskiej na ekranie zobaczymy aktorów z poprzednich odcinków, a mianowicie Filipa BobkaMałgorzatę SochęŁukasza GarlickiegoMaję HirschMariusza ZaniewskiegoŁukasza SimlataMarka WłodarczykaDorotę PomykałęKrzysztofa CzeczotaDominikę KluźniakWacława Warchoła, a także nowych bohaterów, w których wcielą się Magdalena Koleśnik, Karol Pochecia czy Marcin Rogacewicz.

Premiera serialu "BrzydUla" zaplanowana jest na tegoroczną jesień. 

TVN/Agnieszka Jurek