Rihanna ponownie pozuje dla ELLE US! To już szósty numer magazynu ELLE, który promuje autorka takich hitów jak "Work", "Diamonds", czy "Umbrella". Barbadoska może podwójnie świętować - nie dość, że pojawiła się aż na trzech różnych okładkach, to wczoraj w nowojorskiej perfumerii Sephora na Times Square odbyła się premiera jej marki kosmetycznej "Fenty Beauty". Artystka miała na sobie specjalnie zaprojektowaną na tę okazję żółtą suknię marki Oscar de la Renta. Riri nie tylko pozowała z kosmetykami, ale także pokazywała jak powinno się ich używać. Fani gwiazdy są zachwyceni!

Rihanna na premierze kosmetyków "Fenty Beauty"

Redakcja ELLE US postanowiła zaskoczyć swoich czytelników. Wywiadu nie przeprowadziła dziennikarka, a przyjaciele i znajomi Rihanny. Swoje pytania zadali m.in. Tyra Banks, Eminem, April Bloomfield, Zac Posen, Pharrell WilliamsDavid Copperfield, czy Laverne Cox. Oto przykład:

David Copperfield, magik: To nie żart, tylko prawdziwa oferta. Mogę sprawić, że znikniesz i pojawisz się ponownie gdzie tylko chcesz na świecie. Co wybrałabyś i dlaczego?

Rihanna: 10 minut przed tym jak straciłam dziewictwo... trzymam cię za słowo. LOL

Rihanna na trzech okładkach ELLE US! >>