Rihanna i A$AP Rocky nie spieszyli się z nawiązywaniem bliższych relacji. Na randki zaczęli chadzać po wielu latach przyjaźni. Równie nieprędkie tempo obrali w dzieleniu się rodzinnymi sekretami. Imię pierwszego dziecka poznaliśmy dopiero rok po narodzinach. Tym razem fani czekali jedynie miesiąc. Kolejny raz nie obyło się bez zaskoczeń. Gdy wyszło na jaw, że pierworodny syn wokalistki i rapera w dokumentach widnieje jako RZA Athelston Mayers, internauci głowili się nad pochodzeniem niespotykanego imienia i jego wymową. Szybko ustalono, że szczęśliwi rodzice zainspirowali się pseudonimem legendarnego rapera, producenta muzycznego, aktora i autora książek Roberta Fitzgeralda Diggsa. Mały „Rizza” jest więc imiennikiem założycielem formacji Wu-Tang Clan, a jego młodszy brat?

Rihanna i A$AP Rocky znów wybrali dla dziecka nietypowe imię. Wiemy, jak nazwali drugiego synka

Amerykańskie media donoszą, że Rihanna i A$AP Rocky zdecydowali się na równie wyjątkowe imiona. Według portalu The Blast artyści zwracają się do drugiego dziecka Riot Rose. Już po porodzie plotkowano, że w urzędowym rejestrze wpisano słowo na „r”, dzięki czemu cała czwórka nosi imiona rozpoczynające się na tę samą literę (A$AP Rocky to tak naprawdę Rakim Mayers). Riot oznacza w języku angielskim ni mniej, ni więcej „zamieszki”. Można więc spekulować, że nowo narodzony chłopiec dał domownikom popalić. Fani podejrzewają też, że jest to nawiązanie to utworu, który świeżo upieczony tata nagrał ostatnio w duecie z Pharrellem Williamsem.

Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami zagranicznej prasy rodzina ponownie powiększyła się 1 sierpnia. Rihanna miała urodzić w szpitalu w Los Angeles. Ciąża została ogłoszona z rozmachem. O tym, że piosenkarka spodziewa się dziecka, jako pierwsi dowiedzieli się kibice zgromadzeni na stadionie w Arizonie. Gwiazda wykonała największe hity na  „lewitującej” platformie, gdzie zaprezentowała wyraźnie zaokrąglony brzuch. W wywiadach przyznawała z kolei, że doskonale odnajduje się w nowej roli. „Żyję dla mojego syna. Wszystko ma teraz inny wymiar. Naprawdę zaczynasz postrzegać inaczej wiele rzeczy [...] Przed nadejściem mojego syna życie było niejasne, ciasne i pochmurne. Naprawę uległo poprawie, jest bardziej satysfakcjonujące”. Mamy nadzieję, ze wraz z nadejściem Riot Rose życie jest jeszcze piękniejsze.